−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 50 godzin 18 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Trend plastikowych butów! Dlaczego je noszą?

  %02. %05. %2018      Ze świata mody

Dlaczego powinniśmy i przede wszystkim chcieć nosić plastikowe buty ? Na pewno dlatego, że są oryginalne, modne, dość wygodne i wyjątkowo łatwe do prania! Ponadto, ponieważ nogi łatwo się dostosowują, są lekkie i pięknie miękkie! Z pewnością dlatego, że przetrwa nawet kilka sezonów, pasuje do wszystkich strojów, a to po prostu nie rozzłości się! Trend plastikowych butów z natury należy do rocznego sezonu wiosenno-letniego. Dlaczego? Już to wiesz. A jakie marki plastikowych butów znajdziesz w naszym sklepie? Melissa, Zaxy i Crocs.

Plastikowe buty to nie tylko flip-flopy plażowe, które są obrzydliwe i boleśnie przecinane między palcami. Plastikowe butelki, kliny, obcasy, buty, trampki, sandały i kapcie są również dostępne w plastiku . Tak mówią marki.

Każda marka obuwia używa innego materiału. Marki Zaxa i Melissa produkują obuwie z materiału Melflex , Melissa, który dodaje perfumowanej esencji, więc Twoje buty nie tylko zdobędą buty. Materiał Melflex jest miękki i elastyczny, a niektóre buty mają również wkładkę z pamięcią, dzięki czemu można chodzić w dzień iw nocy.

Marka Crocs znana jest przede wszystkim dzięki, na pierwszy rzut oka, "brzydkim" plastikowym drewniakom, ale bardzo nam się to podoba z powodu ich maksymalnego komfortu, ale marka z czasem poszła na marne, więc możesz wybrać dowolne kształty i style ze swoich butów, od kapci po balerinki a nawet slip-ons Crocs do produkcji swoich butów używa materiału Croslite , który jest również bardzo miękki, przystosowalny, ale szczególnie niesamowicie lekkie buty Crocs mają również wewnętrzną wkładkę ortopedyczną z punktami masażu - nie są szkodliwe dla zdrowia, gdy jesteśmy w są nawet przyjazne dla środowiska i dla tych, którzy spędzają dni i godziny praktycznie nieodzowne.

Buty Melissa

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?