−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 36 godzin 39 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Trendy Jesień 2013: TOP 10 trendów od Show Moths

  %22. %08. %2013      Ze świata mody

Ponieważ mamy prawie wszystkie letnie wyprzedaże, para już się wycofała, a koniec wakacji nadchodzi, czas na to, aby powoli sprawdzić, co założyć na jesień.

Jesienne barwy 2013 będą głównie tymi. Jesienne barwy 2013 będą głównie tymi.

Jesień Moda 2013 jest pełna skrajności. Nowojorski Tydzień Mody w Nowym Jorku 2013 był w eleganckim stylu, najlepsze trendy wyłoniły się z podróży do natury, zainspirowanych sztuką Zielone i naciskiem na rolę kobiet. Na przykład takie marki jak Prada, Dolce & Gabbana i Christian Dior przyszły do ​​kostiumów. Zwrot spódnicy został nagrany prawdopodobnie w prawie każdej kolekcji Hermesa Chanela.

Przedstawiamy 10 trendów TOP z New York Fashion Week w sezonie jesiennym:

1. Czarno-biały

Ta kombinacja to bezpieczny zakład co roku, ale ćmy zostały zainspirowane grunge'em i punkiem.

Fall-Fashion-2013-Trend-Black-and-White1

2. Płaszcze

Tegoroczne motto brzmiało: "Im większy, tym lepszy". Czy wolisz skóra, wełna lub sierść i z powodu spadających temperatur w szafie masz duży płaszcz z kilku warstw nie powinien przegapić!

Fall-Fashion-2013-Trend-Coat (1)

3. Różowy

Przy niższych temperaturach w naszych szafach jest chłodniejsza paleta barw, jesteśmy zmuszeni wymieniać neony na ciemniejsze, ciemniejsze odcienie. Podstawowymi tonami są szare odcienie. Podczas gdy niektórzy projektanci preferowali mieszanie odcieni proszku, inne modele ubrane od stóp do głów w odcieniu "gumy do żucia".

Fall-Fashion-2013-Trend-Pink1

4. Pręty

Na kopcach była silna obecność pledów i tradycyjnych nadruków. Mimo, że misia świętuje ponad sto lat, nowe style, cięcia i kreatywne wykorzystanie tego rysunku sprawiają, że jest to zupełnie nowa moda. Na przykład Stella McCartney czerpała inspirację z klasycznych brytyjskich ubrań męskich z czerwonymi i zielonymi kostkami. Wąski pasek ponownie reprezentował Marc Jacobs.

Fall-Fashion-2013-Trend-Plaid1

FALL13-Trendy-malowane-pledy

5. Szary

Gdy pora roku zaczyna się zmieniać, czas pożegnać się z jasną letnią garderobą. Więc drut zaczyna podróżować w wilgotnym neutralnym kolorze, szary jest jednym z nich.

jesień-zima-2014-trend-przegląd-szary

6. Dziewczyna z Riot

Na scenie pojawią się także tegoroczna sztuka, motocykliści i punkrakerzy. Głównymi rolami będą stadniny, zamki i skóra.

Fall-Fashion-2013-Trend-Riot-Girl1

7. Kostiumy i spódnice

Elementem decydującym w damskiej garderobie w świecie zachodnim jest spódnica . W tym sezonie spódnice "numer jeden" będą ubrane w świeży i prosty styl.

Fall-Fashion-2013-Trend-Skirt-Suit1

8. Styl Boudoir

Futrzane chusty, spaghetti, futra, to po prostu styl glam, którego nie można przegapić w tym roku.

Fall-Fashion-2013-Trend-Boudoir1

9. Wydruki

Jesień cieszy się tradycyjnymi paskami i tradycyjnymi wzorami, z głowami, odciskami palców, kwiecistymi wzorami i maską nadchodzącego sezonu.

Fall-Fashion-2013-Trend-Print1

10. Akcesoria

Jeśli chodzi o akcesoria , ta jesień zdecydowanie oznacza mniej, ekstrawagancję, ale wciąż pozostaje na porządku dziennym. Akcesoria są duże, odważne i na przykład powrócił motyw krzyża.

Fall-Fashion-2013-Trend-Accessories1

A nasza wskazówka? Jednym z jesiennych hitów jest na przykład naszyjnik Desigual Carry w super jesiennych barwach. A nasza wskazówka? Jednym z jesiennych hitów jest na przykład naszyjnik Desigual Carry w super jesiennych barwach.

 

 

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?