−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 166 godzin 58 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Trendy w modzie od Fashionweeks 2019

  06. 05. 2019      Ze świata mody

Co będzie nosić w tym roku? Jakie trendy wyznacza branża mody? Moglibyśmy na to spojrzeć i zainspirować się na tegorocznych Tygodniach Mody . Dla tych, którzy tęsknili w tym roku, mamy świetną wiadomość. Przedstawiamy najważniejsze informacje z Mediolanu, Paryża, Nowego Jorku, Londynu i Pilzna, w szczególności z naszego sklepu internetowego. Usiądź więc i zainspiruj się.

Fashion Week Paris

2019 Trendy

Zanim przejdziemy do konkretnych typów, przedstawimy główne ogólne aspekty obecnych trendów w modzie. Przede wszystkim istnieje obecnie bogate zdobienie, frędzle, kropki i nadruki, plastikowe płaszcze przeciwdeszczowe i inne elementy ubioru wykonane z tego materiału, a także naturalne wzory i motywy zwierzęce lub pastelowe kolory i kolory. jedziemy przez 9 lat w postaci modnych marek Melissa lub teraz O bag , a Desigual reprezentuje zwierzęce i dzikie wzory, w skrócie to, co inne, jest ponadczasowe.

Tydzień mody w Paryżu
 Tydzień mody w Paryżu odbył się ostatni tydzień w styczniu tego roku. Tam, gdzie wielu uczestników było świadkami odrodzenia designerskiego podpisu cienkich krawieckich i super krótkich sukienek, które zostały skierowane do nowego legionu tysięcy rocznych klientów. Gdzie indziej w mieście, Gucci zadebiutował w Paryżu, Chanel uciekł na plażę, a Louis Vuitton wrócił do przyszłości. Co mówi w tym roku Tydzień Mody w Paryżu? Jest to zdecydowanie kurtka typu lager rekreacyjny. Taką kurtkę możesz znaleźć w postaci marki Moodo. Na pewno warto wspomnieć o spodenkach rowerowych. Ten trend w modzie może wydawać się nieco przesadzony, ale ręka w rękę, czy powiedziałeś to nawet po powrocie nerki? 

 spodenki rowerowe 

Fashion Week w Nowym Jorku

 Fashion Week w tym roku w Nowym Jorku był drugim tygodniem lutego i po raz kolejny był pełen wspaniałych inspiracji modowych. Wzory zwierząt, powrót do patchworku, ciche kombinacje kolorów są zdecydowanie warte wspomnienia. Takich jak żółty z pomarańczowym lub czerwonym z różowymi lub casualowymi kostiumami. Jeśli chodzi o motywy zwierzęce, prawdziwe zwierzęce futro może wyglądać nie w stylu, ale noszenie nadruków inspirowanych zwierzętami na pewno nie jest. Wzory zwierząt zawsze będą noszone i noszone. Od realistycznych rekwizytów z pytona i skór lamparta po wersje inspirowane dowolnymi wzorami w różnych słodkich kolorach, takich jak różowy, lawenda i bananowy żółty. 

wzory zwierzęce
Fashion Week w Londynie

London Fashion Week odbył się w lutym w trzecim tygodniu. Tuż po Nowym Jorku Fashion Week. Orange był nowym czarnym w Nowym Jorku, ale czerwony kolor wygrał w Londynie. Symbolika miłości, pasji, ognia, krwi i diabła. Oczywiście w Londynie był charakterystyczny wzór brytyjski. A także czarna skóra.

wzór w kratkę

 Tydzień mody w Mediolanie 
 Milan Fashion Week odbył się w ubiegłym tygodniu w lutym. Wzory, wzory, wzory - to główny trend mody w Milan Fashion Week i nie martw się o ich łączenie. Inne muszą być kabaretki lub kabaretki, ale nie zapominajmy o nieśmiertelnych kropkach o różnych rozmiarach, a także musimy wspomnieć o trendu „Plastic Fantastic”, z którym mamy do czynienia w różny sposób od lat. 

wzory

W poniższym filmie zaprezentujemy 3 najlepsze stroje „Pilsen”, które podlegają trendom inspirowanym Tygodniami Mody 2019!

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?