−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 50 godzin 27 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Tropical Summer prosi tropikalne motywy

  %02. %08. %2018      Ze świata mody

Lato jest w pełnym rozkwicie! Wzrost temperatury i jej sprzedaż. Wakacje, wiatr, plaża, palma, śmiech i pozytywna energia, którą promieniuje słońce ... i że nie będziesz w tym tropikalnym raju w tym roku? To nie ma znaczenia. Traktuj go przynajmniej!

Otwórz drzwi swojej szafy i serca z atrakcyjnymi motywami tropikalnymi, które błyszczą wszystkimi wesołymi kolorami, poprawiając nastrój i zaklęcia uśmiechu na twarzy, gdy tylko to zobaczysz.

Niezależnie od tego, czy wybierzesz zróżnicowaną, czy raczej przyzwoitą opcję, zostaniesz pominięty. To jest dobre dla wszystkich, ciemnowłosych i blond kobiet, groomerów i dzieci. To tylko motywy, których nie możesz się obawiać i śmiało w nie wchodzić.

Sprawdź te niesamowite Deha ! Czy nie są fantastyczne? Są! Łatwe łączenie ich z dowolnym jednokolorowym smokingiem, tuniką, t-shirtem, dżinsową kurtką lub cieńszym swetrem. To samo będzie z butami - do takich spodni można wnosić baleriny, buty, tenisówki i pantofle. Połącz jeden z kolorów z palety spodni lub uniwersalny biały lub czarny i zdecydowanie nie stój obok niego.

Sukienki, sukienki, sukienki! W lecie są ulubionym kawałkiem wielu kobiet. Czy próbowałeś Desigual Tropical Maxi? Nie? Tak szybko dla nich, ponieważ znikają z magazynu z prędkością światła. Egzotyki są dosłowne, więc każdy chce mieć je nie tylko na wakacje, ale także na dni powszednie, kiedy chcemy poczuć się boginią tropikalnego lasu.

A co z tropikalną bójką na nogach? W gorące i zimne dni mamy dla ciebie odpowiednie pary. Converse sneakers z liśćmi palmowymi lub klapami Ipanema z egzotycznymi kwiatami. W obu z was będziecie chodzić jak chmura.

Wyobrażona wisienka na torcie jest idealnym dodatkiem do każdego stroju. Narysuj torebkę Desigual, z której letnie wakacje rozświetlają kolorowe wzory. I nie możemy zapomnieć o szalik Desigual, będzie dopracowany, fajny w cieplejsze wieczory i będzie stylowym towarzyszem na plaży, gdzie można go używać jako papugi do strojów kąpielowych.

Opublikowany przez: Katka Kocandrlova

Podobał Ci się ten artykuł?