−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 50 godzin 20 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Trylogia WoodWick

  %24. %10. %2018      Ze świata mody

Pokój to linia czarującego zapachu, który uspokaja mój umysł i relaksuje mnie. Za chwilę jednak przychodzi wizyta, oddycham jeszcze raz, przyprowadzam ją do czarującego aromatu dzikiej wiśni i idziemy dalej.   "Ale pachnie wspaniale!" brzmi już między drzwiami - wiedziałem, że nie spadłem z świecą WoodWick obok! Jej zapach jest przyjemny dla wszystkich ...

Trylogia WoodWick

Nowa trylogia Woodwicka to nowa funkcja . Najbardziej je kochałem, ponieważ są uderzająco piękne i łączą się z trzema różnymi zapachami, które pasują do siebie, pasują, są w idealnym połączeniu.

Możesz wybrać je w kilku wzorach, niezależnie od tego, czy chcesz mały, duży, średni, klasyczny wazon, czy nietypową łódź. Każda warstwa koloru zawiera inny zapach, a kiedy świeca płonie, warstwa wierzchnia stopniowo wtapia się w warstwę pod nią, tworząc nowy i niepowtarzalny zapach.

Trylogia WoodWick

Świece są, jak wiadomo, elementem uspokajającym dla naszych umysłów, bardziej w WoodWic , gdy palą ich drewniane pęknięcia knota jak ogień w piecach, dodatkowo ożywiając relaksującą atmosferę relaksu. Są świetnymi pomysłami na prezent dla swoich bliskich i bliskich oraz akcesoriami projektowymi do każdego domu.

Opublikowany przez: Katka Kocandrlova

Podobał Ci się ten artykuł?