−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 35 godzin 38 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Trzymaj pod czapką

  %10. %11. %2016      Ze świata mody

Mając masło na głowie, nie chcemy, aby ktoś miał na głowie stylowy czapkę lub kapelusz? To kolejna, a szczególnie przyjemna sprawa. A ponieważ dni są niewygodne, czas sięgnąć po modne nakrycia głowy.


Możesz również znienawidzić dziecko, kiedy twoja mama uderzyła cię w czapkę, którą zdjąłeś, gdy byłeś poza zasięgiem wzroku. Dziś jednak czapka nie jest "faux pas" i będziesz chciał nosić te "różne" części z własnej woli!


Czy jesteś bardziej zabawny i nie boisz się wyróżniać z tłumu? Idź do bambusa! I zapomnij się martwić, jeśli taki kapelusz jest odpowiedni dla ciebie, jeśli twoja twarz nie wygląda cymbały lub masz dobry wiek! Wyobraźnia stylu nie jest granicą, a niewidzialny kapelusz Desigual na pierwszy rzut oka pokocha ciebie i twoje otoczenie. A dzięki charakterystycznemu bambusowi nikt nie wychodzi na zatłoczony plac.

Jeśli wolisz "uderzyć" w czapkę, tak jak w lecie, mamy dla Ciebie świetną wskazówkę. Ciepłe czapki Doca są idealnym dodatkiem do chłodnych dni i pasują do sportowych i casualowych stylizacji, wystarczy wybrać kolor.

Zbliż się do czarującego Francuza. Barets jako takie, wielu z nas nie docenia, ale Doc pokazuje, że powinniśmy.


Czy chcesz spróbować czegoś nowego i nietypowego? Wybierz jedną z czapek Doca w stylu jeździeckim, który nie jest tylko stajnią. Wystarczy połączyć go ze strojem i wyjść na miasto.

Być może udało nam się przekonać cię, że czapka od dawna nie jest tylko praktyczną częścią w zimne dni. Jest to modny dodatek, którego zdecydowanie nie można przegapić! Nie zapomnij nie tylko na głowie, ale także na głowie. ;-)

Opublikowany przez: Katka Kocandrlova

Podobał Ci się ten artykuł?