−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 51 godzin 45 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Under Armour - Jak ubierać?

  %14. %11. %2018      Ze świata mody

Nie tak dawno temu wprowadziliśmy na Different.cz nową sportową i wyjątkowo modną markę Under Armour. Nie tak dawno temu dostarczyliśmy również podstawowe informacje na temat magazynu Different w artykule Under Armour - nowa marka i nasz sklep internetowy . W tym artykule powiedzmy, jak nosić bity Under Armour, dlaczego je noszą i jak je układać.

Marka Under Armor wykorzystuje trzy podstawowe technologie zależne od pogody do swojego funkcjonalnego wyposażenia. Pierwszym z nich jest Cold Gear , który nosisz, gdy jest zimno na zewnątrz i możesz biegać lub uprawiać sporty zimowe, nawet jeśli termometr pokazuje stopnie poniżej zera. Drugi to Heat Gear , który nosisz, gdy jest gorący na zewnątrz, aby Cię ochłodzić. Logicznie. Wreszcie trzecia to All Seasons Gear , która doskonale chroni cię, gdy nie ma ekstremalnych warunków pogodowych na zewnątrz.

Jeśli uprawiasz sport dużo, sporty mogą być żywe lub zależy ci tylko od niego, z jakiegoś powodu, musisz wiedzieć, co prawdopodobnie wiesz, że należy wybierać odpowiednie modne ubrania. Podczas sportu ciało się nagrzewa, a następnie odbywa się automatyczny proces termoregulacji, co oznacza, że ​​zaczyna się ochładzać i odczuwasz pot. Możesz się pocić, czasami może pozostawić ślady odorów. Więc nie jest dobrze wybrać czystą bawełnę, która tylko potu pot, tworzą brzydkie ciasta i nie jest nawet przyjemna. Konieczne jest, aby wybrać elementy funkcjonalne, które spocą się z ciała, pochłaniając je i szybko wysychając, pozostają lekkie i przyjemne.

Jak układać ubrania Under Armour?

  • Pierwsza warstwa powinna idealnie przylegać do ciała, zwana tak zwaną drugą skórą. Odbiera pot z ciała, natychmiast wysycha i pozostaje lekki. Ciało jest również suche.
  • Druga warstwa powinna cię rozgrzać, co jest ważne dla uprawiania sportu, abyś czuł się dobrze, rozgrzewając mięśnie.
  • Trzecia warstwa powinna chronić Cię przed wpływami środowiska, na przykład w czasie złej pogody.

Pozwól się zainspirować naszym filmem i nie pozwól nikomu zniechęcać sportu i nikogo. Zdrowie i szczęście - endorfiny.

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?