−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 51 godzin 47 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Uważaj na bajki, kup oryginał!

  %09. %07. %2018      Ze świata mody

Często stwierdzamy, że pytasz nas, czy kawałki znajdują się na ORYGINALNEJ stronie. Tak, są! Gwarantujemy naszą głowę za to. Oraz kontrakty ze wszystkimi sprzedawanymi przez nas markami. Od 2008 roku oferujemy tylko ORYGINAŁy światowych marek bezpośrednio z ich centrali. I nienawidzimy baśni. Dlaczego? Sprawdź to poniżej.

Być może konieczne jest rozważenie kilku faktów. Dlaczego nie kupić bajek? A tak przy okazji, czy wiesz, że jest to szara strefa, tak jak prostytucja lub handel narkotykami?

Czy wiesz, że podatki nie są opodatkowane, więc czy faktycznie wspierasz przestępców, a nawet organizacje terrorystyczne?

Czy wiesz, że podróbki są potajemnie wytwarzane bez jakiejkolwiek kontroli ludzi w całkowicie szalonych warunkach?

Czy wiesz, że często są to małe dzieci, które powinny grać razem?

Niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę. Przepraszam. Zamiast tego, patrzy się na siebie i decyduje się kupić torebkę LV tylko po to, by wtopić się w tłum i poprzeć całkowite szaleństwo.W niektórych krajach sprzedaż i zakup podrobionych towarów jest surowo zabroniona. byłoby o wiele ładniej, gdyby nikt nikomu nie zabronił tego robić, i gdyby nie chcieli być fałszywymi ludźmi.

Bo jeśli kogoś okradniemy i nikt nie przyjdzie, nikt nas nie ukarze, prawda? Więc wszyscy zamierzamy kraść? Możemy przywiązać dzieci do stołu, żeby nam służyły, co? W rzeczywistości sprzedaje nam podróbki. A kiedy idziemy spać, zasypiamy i uspokajamy się na ulicy i myślimy o tym, co jesteśmy doczesni.

Wystarczająco. Pokrój bajki i kup z nami.

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?