−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 36 godzin 8 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Uwielbiamy Anekke i jej nową kolekcję

  %07. %05. %2018      Ze świata mody

Kochamy Anekke. Nigdzie indziej nie ma :) Nowa kolekcja hiszpańskiej marki Anekke na sezon wiosna / lato 2018 jest absolutnie boska. I naprawdę się w niej zakochaliśmy. Jest on podzielony na dwie podgrupy - Liberty i Venezia. To dla wszystkich odważnych, pewnych siebie i uwielbiających modę kobiet, kobiet i pań, które mają styl, ducha podróży i nie boją się nosić oryginalnych elementów. Spójrzmy zatem na nową kolekcję Anekke "na ząb".

Anekke to bardzo żywa marka, a przy okazji każda kolekcja ma własną subkulturę o bardzo charakterystycznym stylu. Opowiedzieliśmy już konkretne historie z poprzedniego artykułu o Anekke . Pod marką Anekke możesz wprowadzić różnorodne akcesoria modowe. Takie jak torebki, plecaki, torby na notebooki, portfele, walizki, małe torby crossbody, parasole lub długopisy i ołówki . W skrócie i cokolwiek trzeba nosić ze sobą każdego dnia, do szkoły lub po prostu przez przypadek.

Torebka Anekke

Dlaczego kochamy Anekke ? Być może dlatego, że jest to projekt, nietypowy znak z wyczuciem szczegółów. Również dlatego, że produkuje naprawdę dobre, praktyczne i ponadczasowe kawałki. Torebki i portfele są zawsze dobrze ułożone i przede wszystkim praktycznie zbudowane, wykonane z wysokiej jakości materiałów, więc nie martw się, że nie przetrwają długo. A ponieważ marka Anekke jest mało znana w naszym kraju. Tymczasem! Jesteśmy więc wyjątkowi, kiedy nosimy jej kawałki. I właśnie dlatego Anekke kocha i przez cały dzień bierzemy kawałki tej marki.

Jesteśmy autoryzowanym e-sklepem Anekke i od 2008 roku sprzedajemy modne marki światowych marek. Jesteśmy przekonani, że wykonane przez Ciebie modne ubrania naprawdę Cię uszczęśliwią. Więc nie wahaj się. Są piękne, prawda?

Torebka Anekke

Plecak Anekke

Więcej inspiracji i konkretnej opowieści o kolekcji Anekke wiosna / lato 2018 można znaleźć w naszym filmie na temat Różnej Telewizji !

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?