−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 36 godzin 38 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Uwolnij kolory łazienki dzięki nowej kolekcji Desigual Living

  %06. %10. %2017      Ze świata mody

Nie tylko Twoja garderoba, ale także łazienka zasługuje na dobrą dawkę stylu! Dzięki ręcznikom z nowej kolekcji Desigual Living, dodasz ją do swojego wystroju.

Ręczniki i ręczniki kąpielowe są nieodłączną częścią Twojego życia, więc dlaczego nie cieszyć się zabawnymi wzorami, radosnymi kolorami i ciekawymi wzorami? Ręczniki Desigual z kolekcji jesień / zima 2017 są w kilku kombinacjach kolorystycznych, wzorach i rozmiarach, wystarczy wybrać odpowiedni.

Nowością jest zestaw dwóch ręczników, które pasują do siebie. W pakiecie znajdziesz ręcznik o klasycznym rozmiarze i mały na dłoniach, dzięki czemu masz ulubioną 2w1.

ręcznik desigualny

Jeśli nie jesteś pewien, czy chcesz odmłodzić łazienkę ekstrawaganckimi bitami, czy wolisz przylgnąć do ziemi i wybrać opcję nie rzucającą się w oczy, nie wieszaj głowy. Jeśli twoja łazienka jest monochromatyczna i przyzwoita, nie bój się rozwiązywać i brać Jacq Boho Jeans, na przykład, w charakterystycznych odcieniach fioletowo-niebieskich. Dają bardziej przytulny wygląd pomieszczeniu i na przemian dwa rodzaje z zestawu 2v1, aby upewnić się, że łazienka nie tylko czeka na Ciebie.

ręcznik desigualny

ręcznik desigualny

Ale jeśli jesteś minimalistą lub Twoja łazienka jest bardziej wyrazista, spróbuj Jacq Dark Floral . Jak sama nazwa wskazuje, zestaw i ręcznik są ozdobione motywami kwiatowymi, które dopracują wnętrze i uśmiechną się na Twojej twarzy.

ręcznik desigualny

Opublikowany przez: Katka Kocandrlova

Podobał Ci się ten artykuł?