−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 185 godzin 34 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Vigar - praktyczne akcesoria domowe, które zadziwią

  18. 11. 2015      Ze świata mody

Praca domowa wcale nie musi być nudna. Nawet czas, w którym odkładasz na tak długo, jak to możliwe. Z hiszpańską marką akcesoriów domowych Vigar, możesz ułatwić nie tylko czyszczenie, ale dodatkowo, po czyszczeniu, będziesz mógł ozdobić swój dom.

Źródło: google.com

Vigar istnieje na rynku ponad 50 lat temu i jest obecnie jedną z najpopularniejszych marek akcesoriów domowych w ponad 40 krajach na całym świecie. Czy wiesz, co hiszpańska marka może przyciągnąć tak wiele osób? Odpowiedź brzmi - oryginalność! Ekscentryczność i odwaga w projektowaniu i kolorach to codzienna rutyna w Hiszpanii, więc oryginalność została przeniesiona przez projektantów do małych akcesoriów, które uczynią Twój dzień wygodniejszym i sprawią, że Twój dom będzie bardziej urozmaicony.


Źródło: different.cz

Jedną z najważniejszych kategorii tej marki, na której bazują projektanci, są domowe akcesoria do sprzątania. Dostępne są pędzle wszystkich typów, kolorów i wzorów. Czy uważasz, że blond szczotka brzmi trochę infantylnie? Rzuć okiem na galerię i od razu przekonaj się, że pokochałeś ich powieść. Ponadto, każdy pędzel jest również zaczerpnięty z praktycznej strony, więc podstawki lub klamki samo-trzymające są powszechne. Vigar, oczywiście, myślał o twoich czworonożnych zwierzakach, więc w nowych kolekcjach znajdziesz zestawy dla zwierząt wyposażone w dopasowaną kolorystycznie miskę z pędzelkiem do psa lub kota. Projektanci zamiatarek opracowali wesołe miotły z ostrzami.Źródło: different.cz

Łazienka jest oświetlona dodatkami domowymi, a także kuchnią. Zestawy łazienkowe zawierające dozownik mydła w płynie i gąbkę mają kilka pomysłowych wzorów w kilku kolorowych kolorach. Tak więc kwitnący ogród może być częścią jednokolorowej umywalki.


Źródło: different.cz

Akcesoria domowe zdecydowanie nie utrzymują hasła "oczyścić i ukryć", ponieważ kochasz je swoim znajomym i zostawiasz je w kuchni.


Źródło: different.cz

Vigar również myślał o przyjaciołach za kilka chwil, więc możesz wybrać kilka opcji nadających się do spożywania posiłków. Młynek do pieprzu w formie dżentelmena w krawacie, stylową miskę z owocami lub korek do wina jak pani w kapeluszu? Twoi przyjaciele z pewnością czerpią podziw z Twojej oryginalności.

Wszystkie te akcesoria nadają się nie tylko do domu, ale również jako doskonały prezent dla krewnych lub przyjaciół.

Autor: Klára Brázdová

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?