−15 % na wszystko (oprócz marki Anekke + Kara) z kodem EXTRA15Kończy za 141 godzin 8 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

VOŇAVÉ BOTY MELISSA

  25. 03. 2019      Different TV CZ / SK

MELISSA

Zapach Słowo, które towarzyszy nam w każdym zakątku ostatnich dni. Wraz z nadejściem wiosny powietrze całkowicie się zmieniło, dlatego cieszymy się odpowiednią, wiosenną atmosferą. Co to dla nas naprawdę znaczy? W końcu wydajność pięknej kolekcji w butach Melissa.

Kto śledzi nas od jakiegoś czasu, wie, że buty Melissa to dla nas sprawa serca. To nasze ulubione buty , które towarzyszyły nam od samego początku. Nic dziwnego, że tak bardzo ich kochaliśmy. Zobaczmy, co nowego w nowej kolekcji Melissa 2019.

Na wiosnę i lato marka przygotowała kilka nowości i trendów, o których Simča opowie więcej. Dowiesz się na przykład, jaka jest różnica między pudrem a staroróżowym lub co uderzy tej wiosny i lata. Ale nie martw się, nie kończy się na kolorach. Wspólnie przyjrzymy się nowym modelom, które przygotowała dla nas Melissa . Zaprezentujemy piękne, pachnące trampki, kapcie, a nawet klapki. Mmm!

Rozgość się, ponieważ pojawił się nowy odcinek pełen interesujących informacji. Baw się dobrze i daj nam znać na Facebooku, co lubisz w tegorocznej kolekcji i co Cię interesuje.

BUTY MELISSA

Opublikowany przez: Martin Špeta

Podobał Ci się ten artykuł?