−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 168 godzin 10 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Włoski styl będzie Ci odpowiadał!

  11. 12. 2017      Ze świata mody

Bella Italia! W naszym sklepie, oprócz hiszpańskiego temperamentu, wyłania się włoski urok, w coraz większej formie. Wprowadziliśmy dla Ciebie nowe marki, które przywieźliśmy z Włoch. A ponieważ włoska moda jest piękna, gustowna i oryginalna, wierzymy, że zakochasz się w niej tak szybko, jak my. A ponieważ mamy wiele interesujących włoskich marek, postanowiliśmy połączyć je wszystkie i przedstawić się w tym artykule.

Z pewnością przyzwyczaiłeś się do tygodni Leeds, a może do Włocha, jednego z twoich ulubionych. Przyjdź i baw się dobrze z włoskim tygodniem! I to nie tylko tydzień, ale może nawet rok;) Najnowszą i najgorętszą marką na naszym eshopie jest marka Rinascimento . Od tej marki możesz wybierać stroje zarówno na co dzień, jak i na bal.

Rinascimento

Kolejnym ma być stylowe Fornarina i jego trendy (nie tylko) te buty , które kochasz pierwsze opony. Marka oferuje różne style, od sportowego po elegancki. Rowery, kliny lub klasyczne kostki lub eleganckie obcasy. Buty są ekstrawaganckie, podobnie jak odzież, co jest typowe dla marki Fornarina .

Fornarina

Miękka i urocza Deha w sportowym duchu. To kolejna stylowa marka z Włoch. Projektanci zainspirowali się włoskimi tancerzami, więc Deha jest elegancka, sportowa, ekstrawagancka, luksusowa, jakościowa, przyjemna i najwygodniejsza . Niektóre kawałki są naprawdę interesujące, niektóre przyzwoite, ale mogą pozwolić sobie na każde z nich niezależnie od charakteru i wieku.

Deha

I ładna biżuteria Ops! Przedmioty, które dopracowują strój do perfekcji, są wisienką na torcie. Ta włoska marka to biżuteria, którą uwielbiasz nosić na wszystkie stylizacje. Słynie z oryginalnych plastikowych bitów i oferuje teraz szeroką gamę różnych materiałów. Na przykład, elementy wykonane ze stali ocynkowanej w różnych kolorach i kamieniami Swarovskiego.

Ops! Obiekty

To była tylko degustacja, ale mamy też inne włoskie marki dla twojej ulubionej torebki O , torebki z tworzywa sztucznego z wyczuciem szczegółów, które możesz ułożyć zgodnie ze swoimi fantazjami. Włoskie marki pokazują trendy i po prostu mają styl . Pozwólmy włoskiemu powiewowi w szafach !

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?