−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 68 godzin 52 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Wakacje nad morzem. Jakich gadżetów nie powinno brakować w bagażniku?

  %17. %07. %2013      Ze świata mody

Czy masz urlop ze swoim przyjacielem, rodziną lub przyjaciółmi i chcesz mieć przemyślane stroje na wakacjach przy każdej okazji, aby nawet ograniczona waga bagażu uniemożliwiła Ci błyszczenie w nadmorskim kurorcie? Tutaj przedstawiamy ciekawe wskazówki, jak to zrobić.

Heys-Britto-Flower-Bagaż

Wycieczki

Nawet jeśli wolisz spędzić relaksujące wakacje, przynajmniej raz wycieczka lub znaczny zabytek turystyczny ma się udać. Ponieważ teren jest bardziej górzysty, na pewno nie ominiesz wzgórza i nie będziesz się nim cieszyć w niewygodnych klapkach. Musisz myśleć o mocniejszych butach, ale nie chcesz nosić bombek czy zestawów, które również zajmują dużo miejsca? Noś wygodne buty CROCS z solidną anatomicznie ukształtowaną podeszwą i paskiem na piętę, który nie stawia Cię nawet na trudniejszą podróż. Na przykład piękny letni kolor mięty pięknie pasuje do nadmorskiego pejzażu :)

Buty Crocs Carlie Island Green Buty Crocs Carlie Island Green

Na wycieczce na pewno poczujesz się najlepiej w szortach i kamizelce, myślisz, że to zbyt zwyczajne? Podnieś swój strój dzięki oryginalnemu letniemu kapeluszowi i kolorowym okularom.

Akcesoria letnie wyróżniają się kontrastowymi kolorami. (źródło: google.com) Akcesoria letnie wyróżniają się kontrastowymi kolorami. (źródło: google.com)

Ekstrawaganckie okulary przeciwsłoneczne dopracowują każdy strój. (źródło: google.com) Ekstrawaganckie okulary przeciwsłoneczne dopracowują każdy strój. (źródło: google.com)

Pływanie i opalanie

Zwykle cieszymy się wakacjami z powodu opalania, kąpieli w morzu lub w hotelowym basenie. Dlatego idealnym rozwiązaniem jest spakowanie przynajmniej dwóch strojów kąpielowych. Aby woda lub pasek plażowy "wyciągnęły się", tuniką lub pareo jest koniecznością, zamiast tego można zapakować duży szalik, który służy jako 2 w 1 i można stworzyć nową plażową suknię ślubną codziennie dzięki różnym krawatom.

Duży szalik Desigual Duży szalik Desigual


Rozrywka nocna i rozrywkowa

Kiedyś ciemność zaczyna przyciągać nocne kluby i kluby. Gdzie indziej zabłysnąć i pokazać swoje opalone ciało niż tylko nad morzem w krótkich letnich sukienkach mini, do których prawie koniecznie należy nosić buty na kolanach. Oto wskazówki dotyczące pięknych kawałków.

Sandały Desigual Meg w pięknych, żywych kolorach. Buty Desigual Meg w pięknych, żywych kolorach.

Flecos Naranja z hiszpańskiej marki Culito, na przykład w barze. Flecos Naranja z hiszpańskiej marki Culito, na przykład w barze.

Nawet na wakacjach nie musisz rezygnować z ulubionych akcesoriów i biżuterii. Biżuteria kostiumowa jest korzystnie wolna od metalu. Szczególnie odpowiednie są plastikowe bransoletki. Może niektóre w letnich i kwiatowych motywach.

Z pewnością bardziej praktyczne jest, aby na wakacje zapakować torbę na ciało zamiast torebki, aby bardziej elegancki wieczór, na morze i na wycieczki większe i bardziej nadające się do prania.

Sportowe, eleganckie torebki cross-body. (źródło: google.com) Sportowe, eleganckie torebki cross-body. (źródło: google.com)

Torba na zakupy Desigual 4 Torba na zakupy Desigual 4

Plastikowe torby plażowe z możliwością mycia (źródło: google.com) Plastikowe torby plażowe z możliwością mycia (źródło: google.com)

Ale esencja jest w zasadzie jedyna. Czuj się komfortowo i przyjemnie przez cały urlop. Rozluźnili się trochę i wrócili do domu, by wykonać pozytywną energię. Zabierz to do walizki i nie możesz popełnić błędu;)

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?