−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 186 godzin 11 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Wiadomości z Santoro London już są!

  13. 07. 2018      Ze świata mody

S enzační
I typowy
N eodolable
T ajuplné
O spellbinding
R ozonej
O grzmot

Jeden, Gorjuss idzie ... raz za razem, zwracaj uwagę i serce.
Akcesoria Santoro , modne lub potrzebne, noszą i uwielbiają nie tylko dzieci, ale także nastoletnie dziewczęta i dorosłych miłośników oryginalnych elementów , które zachwycą dziecinną duszę.

Zawsze możesz wybierać z wygórowanej liczby stylowych torebek, praktycznych portfeli, różnych toreb kosmetycznych i nowych rzeczy dla tych szkół, od plecaków, poprzez ołówki, aż po zeszyty czy ołówki.

A jakie są nowe projekty, kombinacje kolorów i lalki Gorjuss lub wróżki z Mirabelle? Jak inaczej niż niesamowicie! Wyobraźmy ich!

Romantyczne wróżki Mirabelle powstały niedawno w Midnight Garden, Parasol, Marina i Secrets . Każdy jest interesujący i nieco tajemniczy.

Santoro Mirabelle Secrets Backpack

Sprawa Santoro Mirabelle Parasol

Kosmetyczka Santoro Mirabelle Midnight Garden

Kultowe lalki Gorjuss nie mają uśmiechu, ale wyczarują się nawzajem, kiedy na nie patrzymy.
Nowy dodatek do dziewczyny to spektakularne tło ze znanymi na całym świecie budynkami lub londyńskimi budynkami, skąd pochodzi także marka Santoro. A jak nazywa się nowy "Gorjussky"?

Gorjuss Czerwony Kapturek - znany jako Czerwony Kapturek. Jest też wilk i las zbliżający się do muchomora.

Torebka Santoro Gorjuss Little Red Riding


Znajomi nigdy nie są wystarczający, więc jedna lalka Gorjuss dodała inną, a projekt został nazwany Friends Walk Together.

Plecak Santoro Przyjaciele Gorjuss chodzą razem

W nowej, jeszcze bardziej atrakcyjnej wersji, znanej Gorjuss Rosebud, Time to Fly lub My Story. Kolorowe kombinacje są jeszcze jaśniejsze, bardziej wyrafinowane i dodatkowe lalki, aby zobaczyć znane na całym świecie budynki lub duże londyńskie budynki, z których pochodzi marka Santoro London .

Santoro Writing Set Gorjuss My Story

Podwójna pokusa Santoro Gorjuss Rosebud

I nie zapominaj, że jeden kawałek nigdy nie wystarczy, więc stwórz kolekcję akcesoriów w jednym projekcie, dla siebie, dla swojej córki lub przyjaciela.

Opublikowany przez: Katka Kocandrlova

Podobał Ci się ten artykuł?