−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 50 godzin 45 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

ŚWIECE Z DREWNA

  %10. %10. %2018      Different TV CZ / SK

WOODWICK

Czy chcesz być tak oczarowany jak my? Usiądź wygodnie. Zrób filiżankę herbaty lub kawy i napij się czegoś dobrego. To jedyny sposób, aby cieszyć się nowym odcinkiem z warsztatów telewizyjnych Woodwick's Different.

Woodwick jest produkowany od 2006 roku i stopniowo zaczął promować na całym świecie . Podstawą tej marki jest produkcja zapachowych wosków i świec. Oferuje również pachnące żele i słomki. Dzisiaj wyobrażamy sobie głównie świece Woodwick.

Świece Woodwick mają niezliczone piękne cechy, które wyróżniają je na tle konkurencji. Chodźmy do pierwszej nieruchomości - drewnianego knota. Knot jest wykonany z naturalnego drewna, dzięki czemu knot sprawia, że świeca koi dźwięk trzaskającego drewna. I musisz to po prostu usłyszeć! Kolejną kluczową funkcją jest przetwarzanie.

Czy to kształty samych świec, które są w szklanych „wazonach”, czy wypełnienie, które zawierają świece . Przetwarzanie świec dekoracyjnych Woodwicka dzieli się na różne rozmiary i kształty. Wazony mogą być małe, średnie i duże lub w kształcie statku. Kiedy skupiamy się na napełnianiu świec, wiemy, że coś jest inne . Świece Woodwick są wypełnione woskiem sojowym, który może mieć różne kombinacje kolorów i aromatów.

Jeśli nadal chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z nowym odcinkiem pełnym informacji o Woodwick. A jeśli udzieliłeś naszej porady na początku tego artykułu, uwierz, że takie dobre samopoczucie przy świecach Woodwick czeka na Ciebie każdego dnia. Ponieważ nie możesz się oprzeć.

Świece Woodwick

Opublikowany przez: Martin Špeta

Podobał Ci się ten artykuł?