−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 35 godzin 27 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Wielofunkcyjne torebki

  %23. %08. %2017      Ze świata mody

Jeśli projektanci mody znanych na całym świecie marek naprawdę coś w tym roku zrobili, to są to wielofunkcyjne torebki. Wyobraź sobie torebkę, że możesz zmienić kształt i wygląd - 2v1 lub 3v1, czy to nie sen? Nie, takie torebki istnieją naprawdę i możemy to dla ciebie zrobić.

Desigual

Marka Desigual znana jest ze specjalnie spreparowanych torebek, które można zmieniać - zarówno pod względem wielkości, jak i objętości. Ponadto w ostatniej kolekcji jesień / zima wprowadziła dwustronne torebki o zupełnie innym wyglądzie. W tym roku jest jednak wyposażony w torebki 3w1, co oznacza, że ​​nie tylko możesz zmienić swoją torebkę zgodnie ze strojem, który nosisz, ale także zawiera ona tak zwaną wewnętrzną torbę, praktyczne kieszenie wewnętrzne na drobne przedmioty, które można wyjąć z torebki, dodatkowy regulowany pasek do tworzenia małej torebki crossbody. Zaletą jest to, że taka torebka 3 w 1 Desigual ma taką samą cenę jak każda inna.

Desigualowa torebka

Kolejny desigual, którym Desigual ma nadejść w tym roku, a którego nie wolno nam zapomnieć, to torebka z wymienną klapką. Możesz mieć taką torebkę z innym zamkiem z tyłu klapy za każdym razem, gdy ją odblokujesz.

Desigualowa torebka

Calvin Klein

Nawet wielki faworyt nie pozostaje w tyle i przychodzi na modny rynek modnych torebek Calvina Kleina . Trzeba powiedzieć, że kontrast każdej strony jest naprawdę wyraźny - czarny kontra biały, niebieski sproszkowany. Mniejsze lub większe. Krótko mówiąc, wielofunkcyjne zastosowanie nie jest ograniczone. I nie chcemy nic mówić, ale zdajemy sobie sprawę, że po prostu nie można się oprzeć.

Torebka Calvin Klein

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?