−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 166 godzin 46 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Wielofunkcyjne torebki Tommy Hilfiger

  01. 11. 2017      Ze świata mody

Co myślisz najpierw o Tommym Hilfigerze ? Zakładamy dżinsy i nie skrzywdzimy, ponieważ dżinsy, a potem klasyczne spodnie z dzwoneczkiem były pierwszym produktem, który zaczął Hilfiger. Ale nie minie dużo czasu. Marka modowa Tommy Hilfiger ubiera od stóp do głów, w tym stylowe akcesoria modowe. I skupimy się na tym w tym artykule. Na torebkach.

Ale żeby się nie nudzić, postanowiliśmy opowiedzieć wam bajkę o magicznej torebce.

Była kiedyś dziewczyna, która przyszła do sklepu z torebkami i była tak zauroczona ogromnym wyborem, kolorami i kształtami, których nie mogła zdecydować. Ponieważ wydała pieniądze na dokładnie jedną z nich, bardzo chciała wybrać. Wypróbowała swoją torebkę przed lustrem i odnalazła szafę w swojej głowie, by zawsze mogła powiedzieć jej, że ten kolor jest uniwersalny, więc zrobi dla niej wszystko.

Zapłaciła torbę i opuściła sklep. Wróciła do domu, otworzyła swoją skarbnicę pełną skarbów i z przerażeniem w oczach odkryła, że ​​jej torebka nie pasuje do butów, które niedawno zrobiła. Ale wiedziała, że ​​nie może zdobyć kolejnej torebki, więc siedziała tam płacząc i płacząc, i nagle elf pojawił się, by wziąć nową torebkę, rozpiął zamek błyskawiczny, przetoczył się po klapie i włożył torebkę do nowego buta wystrzeliła idealnie. Dziewczyna nie ufała swoim oczom, podziękowała elfce i skoczyła radośnie ponad szatnię.

Wciąż czytasz? Cieszymy się, że bajka przyciągnęła Ciebie, a teraz rzeczywistość! Szanowni Państwo, przedstawmy nasze luksusowe, wielofunkcyjne torebki Tommy Hilfiger . Torebki posiadające klapy na zamek błyskawiczny, które można odblokować, przewrócić i zamocować w taki sposób, aby każda strona była inaczej zabarwiona, aby można było łatwo zmienić ich wygląd zgodnie ze strojami. Zamiast jednej torebki masz dwie. Ta wielofunkcyjna torebka Tommy Hilfiger ma patentową klamrę na kolanach, którą możesz łatwo przewinąć, gdy wybierzesz odpowiedni kolor. I wiesz co, przekonaj się. I panowie, wy też wyglądacie, to może być świetny prezent dla was.

Klapa obrotowa, ale nie wszystko. Torebki są różne i można zmieniać ich kształt, uchwyty i nosić je na wiele sposobów. Fantazje nie są ograniczone. Najważniejsze jest, aby ci odpowiadać! A czy wiesz, co jest w torebkach wielofunkcyjnych, według nas, najbardziej różnych? Że za cenę jednego masz dwie lub trzy torebki i nie musisz ich zabierać, więc zapomnij o nich. Tak więc uważamy, że wielofunkcyjne torebki są absolutnym topem!

Torebka Tommy Hilfiger

Torebka Tommy Hilfiger

Torebki Tommy Hilfiger

Torebka Tommy Hilfiger

Torebka Tommy Hilfiger

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?