−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 36 godzin 29 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Wigilia z DESIGN BLOCK

  %16. %12. %2014      Ze świata mody

1010123_10205504282993446_5934373799904185995_n

Pięć pokazów mody, salon kosmetyczny, sprzedaż luksusowego lnu, biżuterii lub ozdób choinkowych, wszystko w jeden dzień i jedna godzina w jednym miejscu. Znane twarze, fotograficy, styliści, modele, modele, a przede wszystkim klienci i klienci popularnych butików Pilzna i kosmetyków Design Block, spotkali się dzień wcześniej z Nicholasem w Hotelu Pilzno Golden Fish z zamiarem podzielenia się swoją ogromną pasją - FASHION.

Dita Noskova Bezdekova, projektantka Design Block, zaprosiła swoich przyjaciół i przyjaciół, którzy łączą miłość z modą, aby zaprezentować swoje najnowsze kolekcje. Zaprosiła także modele i modele do pokazu sztuk ze wszystkich butików w późniejszym wieku. Widowiska były naprawdę ładne i szczególnie gustowne.

Zdjęcie: Milan Růžička Zdjęcie: Milan Růžička

"Pomysł polegał na wyborze starszych modeli. Większość moich klientów jest starsza, więc myślę, że działa to znacznie lepiej, gdy modele pokazują dojrzałe kobiety, piękne pracujące matki, kobiety, które wyglądają lepiej niż dwudziestoletnie dziewczynki "- powiedziała Dita Noskova Bezdekova.

Seria pokazów rozpoczęła projektantka mody Zuzana Lešák Černá, która przedstawiła jej najnowsze modele. Sukienka Zuzana wyglądała idealnie na modelach, zarówno dzięki krojowi, jak i kolorowi. Praca Zuzaniny jest bardzo dobra, oryginalna i indywidualna. Każdy model, który tworzy bezpośrednio w swoim studio, to oryginalny projekt. Projektuje modele dostosowane do indywidualnych potrzeb i stara się spełnić oczekiwania klientów, a nawet najbardziej tajne.

Koncentruje się przede wszystkim na sukienkach towarzyskich i ślubnych oraz modzie damskiej. Możesz również znaleźć kolekcje sprzedaży w swoim studio. Pracownia odzieży Zuzana Černá znajduje się przy ulicy Rooseveltova w centrum miasta.

Sukienki z kolekcji Zuzana Lešák Black. Sukienki z kolekcji Zuzana Lešák Black.

Sukienki z kolekcji Zuzana Lešák Black. Sukienki z kolekcji Zuzana Lešák Black.

Impreza wigilijna nie była tylko pokazem, ale każdy mógł sobie pozwolić na kosmetyczną lub estetyczną konsultację z prawdziwymi profesjonalistami. W foyer panie mogły nawet mieć gwoździe, kupować bieliznę lub różnorodną biżuterię, a nawet ozdoby świąteczne.

Zdjęcie: Milan Růžička Zdjęcie: Milan Růžička

Oczywiście był też pokaz twojego ulubionego butiku " Różny" i prawie każdy inny zespół.

Różne mody Desigual Coat z innej mody

Różne mody Sukienka Desigual z innej mody

Najnowsze kolekcje zawierały także FOR FOR, Keira, Giorgio fashion i Ornela. Program towarzyszący zawiera muzyczną wstawkę śpiewaczki operowej Jana Marie Kateřina Korbelová lub ogłoszenie bogatej loterii fantowej.

Zdjęcie: Milan Růžička Zdjęcie: Milan Růžička

"Intencją wieczoru było uroczy wieczór towarzyski dla naszych klientów, szczególnie dla pań, ale cieszę się z tego, panowie. Myślę, że można na to spojrzeć. Cieszę się z tak wielkiej frekwencji, której tak naprawdę nie spodziewałem się - powiedziała Dita.

Obejrzyj film z tego modnego wieczoru tutaj:

https://vimeo.com/114778225

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?