−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 69 godzin 23 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Wiosna już jest, buty TOMS znów rozdają.

  %23. %02. %2016      Ze świata mody

Styl i oryginalność od dawna są jedynym wskaźnikiem świata mody. Niektóre myśli, które czasami są samolubne, dodały wreszcie poczucia pomocy. Buty marki Toms to długie kroki do piękniejszego świata dzięki wspaniałemu pomysłowi, w którym łączą się stylowe buty i dobroczynność . Ty też nie będziesz się opierał takim butom;) Przyjdź i zobacz nas na nową kolekcję "tomsk".

Buty Toms sprawiają, że świat jest lepszy

Toms Shoes są częścią pomocy charytatywnej znanej pod nazwą " One For One ". Nazwa "jeden po drugim" oznacza, że ​​"biznes" jest naprawdę dobroduszny. Dzięki sprzedanym butom Toms wiele dzieci na całym świecie ma swoje buty. Mogą uczęszczać do szkoły i lepiej żyć. Świat znów będzie trochę ładniejszy . I to się opłaci. Będziesz nosić swojego Tommy'ego z niepokonanym uczuciem, że gdzieś na świecie, dziecko z nową parą spacerów właśnie dzięki tobie.

Ale kiedy staramy się zapomnieć przez chwilę, że buty Toms mają szlachetną ideę oszczędzania stóp, każdy będzie pod wrażeniem świeżego projektu każdej pary. Ich style, kolory i motyw przyciągną cię i wierzymy, że niektóre trafią w twoje serce. Ale przyjrzyjmy się, jakie buty w tym roku zrobiły wiosenne i letnie kolekcje.

Jaka byłaby sekcja obuwia dla pani, gdybyśmy nie znaleźli pięt na piętę . Stylowe buty w naturalnym kolorze ze srebrnymi nitkami niepozornie zszytymi z dowolnym elementem buta znajdują się na klinie z korka, który idealnie komponuje się z projektem całości. Takie buty z pewnością rzucają wiosenne dni.

Buty Toms na pięcie

Ostatecznym klasykiem jest para butów Slip On , w wielu różnych wariantach. Obuwie Toms zawiera gumową wkładkę dla łatwiejszej i wygodniejszej obsługi, dzięki czemu Twoje stopy wyglądają jak bawełna. W nowej kolekcji znajdziesz grzywny, beżowe kolory, ale także wzorzyste, denimowe lub na przykład małe kwiatowe motywy.

Buty Toms Flowered

Nowa kolekcja Toms nie zapomina nawet o mężczyznach, więc możesz być pewna, że ​​nawet dla pań mamy ciekawe przedmioty, w których będą się czuć wspaniale. Slip On od dawna jest jednym z trendów mody ostatnich sezonów, więc nie powinno go zabraknąć nawet w tym męskim bucie . Boskie są na przykład czerwone, które podkreślają poczucie dobra i stylu.

męskie buty Toms

Oczywiście oferujemy dziecięce pary butów , więc możesz wybrać stylowe obuwie dla swojej bardzo małej miłości.

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?