−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 167 godzin 35 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

WoodWick - jak wybrać ten odpowiedni zapach?

  07. 01. 2019      Ze świata mody

Szykujesz się do zakupu swojej pierwszej świeczki od marki Woodwick i nie wiesz jaki zapach wybrać? Mamy dla Ciebie wspaniały pomysł. Tylko jeśli nie masz możliwości iść do stacjonarnego sklepu i powąchać sobie na własny nos, zatem nie ma żadnego problemu. Możesz zamówić tzw. opakowanie próbne, dzięki któremu dokładnie dowiesz się, który zapach jest dla Ciebie idealny. Ale możesz mieć kłopot, ponieważ możesz się zakochać od razu w kilku. 

Woodwick

Na początku chcielibyśmy Ci przedstawić opakowanie próbne. Świeczki Woodwick mają specyficzny knot drewniany, który po zapaleniu nietrzeba skracać i który wspaniale trzeszczy. Jeśli kupisz tę świeczkę i zamkniesz oczy, będziesz mieć wrażenie, że Ci w domu trzeszczy w kominku. 

Woodwick

Powróćmy ale do wyboru zapachu. Jeśli naprawdę nie masz pewności, który wybrać, zdecydowanie wybierz to opakowanie próbne. To opakowanie możesz mimo wszystko zabrać ze sobą na przykład na wczasy w góry lub gdziekolwiek mimo Twój dom. Zaletą jest to, że zawsze będziesz czuć się jako w domu. To małe opakowanie może jednocześnie służyć jako wspaniała dekoracja.


Woodwick

Mimo małej świeczki próbnej możemy zalecić woski zapachowe Woodwick, które po prostu włożysz do aromalapmy i zamieścisz pod nie na spokojnie zwykłą świeczkę podgrzewacz. I wosk zapachowy ożywi swoim zapachem pomieszczenie i również poznasz, czy pasuje Ci ten zapach. 

W momencie, kiedy wybierzesz sobie swój ulubiony zapach, opłaci się zainwestować do łódki, wazonu tzw. świeczki trylogia, która wytrzyma Ci długo i przede wszystkim trzeszczenie knotu drewnianego będzie bardziej intensywne. 

Woodwick

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?