−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 50 godzin 54 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

WoodWick - nowy zapach domu

  %20. %09. %2018      Ze świata mody

W dzisiejszych ruchliwych czasach niewielu z nas może odpocząć, zrelaksować się, cieszyć się chwilą relaksu. Po pracowitym dniu, kiedy zbliża się jesień lub po prostu zmęczenie, coś takiego pragnie nie tylko naszego ciała, ale i umysłu. A czasem muszą je dogadzać. Mamy dla ciebie relaksującą recepturę ...

Kiedy zdecydujesz się poświęcić chwilę dla siebie, zapal świecę WoodWick ! Porada o złocie, mówisz? Zapal świeczkę i to wszystko? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej na ten temat :-)

relaksacja

Płonący płomień świecy jest ogólnie pocieszającym elementem dla każdego, spojrzenie w nim pozytywnie wpływa na umysł, który następnie podświadomie przygotowuje ciało do relaksu . Efektem świecy jest także jej aromat, który przenika do węchowego centrum mózgu, a stamtąd wpływa na nasz układ nerwowy, który jest zrelaksowany pod jego "ciśnieniem".

Dzięki świecy WoodWick każda taka chwila jest przeżyciem. Urokliwy zapach rozproszy się po całym domu lub mieszkaniu, kojący dźwięk trzaskającego ognia w kominku, który pochodzi ze spalania drewnianego knota.

Świece WoodWick

Drewniane knoty świecy są w dwóch wzorach, a mianowicie PLUSWICK i HEARTWICK .
Pluswick ma unikalny kształt krzyża i pozwala na 5-krotnie szybsze rozpuszczanie wosku niż klasyczna wata. Heartwick jest długi i bardzo popularny wśród klientów. Tworzy szeroki woskowaty staw, a tym samym bardziej intensywne rozprzestrzenianie się zapachu wnętrza. Oboje płoną równomiernie i nie sadzają sadzy na szklanym pojemniku.

woodwick drewniany węzeł

Jak wybrać rozmiar, kształt, wygląd?

Wybierz miłość na pierwszy rzut oka lub smak! Możesz osiągnąć rozmiar PETITE , który jest próbną wersją dla tych, którzy nie kupują WoodWick, ale są tak pewni siebie i chcą wypróbować zapach i doświadczyć pękania. Inną opcją jest MINI, MEDIUM lub LARGE HOURGLASS - elegancki wazon wykonany z przezroczystego szkła dmuchanego z drewnianą pokrywką, która służy jako stojak.

Nie zapominaj o woskach zapachowych w aromacie lampy , które są mocno nasycone esencjami zapachowymi, i sprowadzą do domu 20 godzin.

Świece WoodWick

Zapach!

Jej wybór jest ważny. Musi pieścić, nie drażnić swojej duszy, powinna mieszać się z Twoją osobowością i rozpływać się nie tylko we wnętrzu, ale także w swoim umyśle. Marka WoodWick oferuje kilka sekcji zapachowych, z których możesz wybrać właściwą ...

  • OWOCE OWOCOWE , które działają świeżo, młodzieńczo i smacznie "smacznie"
  • HERBAL / GREEN, wśród których można znaleźć aromat świeżo skoszonej trawy, delikatnej lawendy lub pokruszonych liści
  • KWIATY bawiące się kobiecością, miękkością i gałązkami
  • DREWNIANY / ORIENTALNY z ciepłego, ziemistego, cedrowego, suchego i pachnącego orientalnymi orientalnymi akordami
  • ROYAL / FOOD dla miłośników pysznych deserów, świeżych wypieków lub wyraźnych przypraw

Świece WoodWick

Czy przyciąga cię także coraz więcej? Zostaw wszystko teraz i idź na chwilę, dla siebie, ze świeczką WoodWick? Zbierzmy to razem!

 

Opublikowany przez: Katka Kocandrlova

Podobał Ci się ten artykuł?