−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 50 godzin 59 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

WoodWick zapachy miesiąca - LISTOPAD

  %11. %11. %2019      Ze świata mody

Listopad. Miesiąc Strzelców a Skorpionów. Miesiąc, w którym czekamy na przyjazd świętego Marcina na białym koniu a również na nowe zapachy miesiąca marki Woodwick. Jakie są tego miesiąca? Jak pachną a pasują również jako pomysł na zawczasu kupiony prezent świąteczny dla Twoich bliskich

Pomegranate

Soczysty a wyraźny aromat oczaruje wszystkie Twoje zmysły. Może nie będzie to miłość od pierwszego "powąchania", ale uwierz w to, że następnie pokocha go każdy. Granat udoskonalony porzeczką polewa zapach słodkiego rumu, piżma a garść kwiatków już tylko dodaje delikatności.

Piękna jest nie tylko mieszanka tego zapachu, ale również kolorystyka. Wyraźny kolor czerwony będzie przede wszystkim podczas świąt błyszczeć w każdym pomieszczeniu.

WoodWick Pomegranate

White Teak 

Zapach białej Teczyny napełni Twój dom dotykiem delikatności, świeżości a spokojnej atmosfery. Teczyna to tropikalne drzewo, które jest twarde, odporne a wytrzymałe a taki jest również zapach w tej świeczce WoodWick, która niesie jego imię. Połączenie jodły z drzewem sandałowym a cedrowym a mchem leśnym jest czarujący a drzewisty zapach na dodatek wzmocni również drewniany knot świeczki, który trzeszczy podczas palenia się jak ogień w kominku. 

Woodwick svíčky White Teak

Kupić możesz je we wazonie trzech rozmiarów z drewnianym wieczkiem, w kształcie łódka lub jako wosk do aromalampy. Do końca listopada na dodatek uzyskasz zapach miesiąca w atrakcyjnej cenie, dlatego nie daj ich sobie uniknąć.

Opublikowany przez: Katka Kocandrlova

Podobał Ci się ten artykuł?