−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 186 godzin 29 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Wosk Yankee Candle

  03. 09. 2018      Ze świata mody

Marka Yankee Candle od dawna mówi i pisze. Skupmy się tylko na wosku zapachowym tej marki! Dlaczego są tak popularne? Jakie są ich zalety i na czym ci zależy? Zacznij i dowiedz się wszystkiego.

Woski zapachowe Yankee Candle nie tylko muszą być stosowane w lampie zapachowej, ale jest to najbardziej tradycyjny i najpopularniejszy sposób użycia, nadaje się również do wyrzucenia szafy, szuflad lub szafy.

 

  • Ich wielkość jest niedroga - wosk jest w ręku (22 g), a od tego dochodzi powszechnie dostępna cena. Więc jeśli zaczynasz od marki Yankee Candle i nie jesteś pewien co do wyboru zapachów lub po prostu nie chcesz inwestować w większą świecę, to zdecydowanie idź na wosk i nie pożałujesz.
  • wnętrze zajmie do 20 godzin - czas

wnętrze do 20 godzin (zmieniające się w zależności od intensywności zapachu), jest to niedrogi wymiar próbny, jeśli nie chcesz już teraz inwestować w świecę i można go łączyć. Ponadto każdego dnia możesz wybrać inny zapach według nastroju i pogody. Wosk rozpuszcza się w aromalamponie za pomocą standardowej świecy do herbaty. Nie wkładaj go do wody. Wosk całkowicie rozpuszcza się w ciągu kilku minut. Możesz wlać więcej rodzajów wosku do naczynia, po prostu uważaj, aby nie rozlać się na talerz. Zalecamy, aby nie umieszczać aromalampu przy ścianie, bardzo rzadko może się zdarzyć, że wosk jest nieco kłujący. Po wypaleniu czajnika można zapalić inny. Ilość wosku nie zmniejsza się, tylko osłabia zapach. Jeśli chcesz usunąć wosk, odczekaj, aż ostygnie całkowicie i wrzuć aromalamp do zamrażarki, w ciągu kilku minut wosk łatwo się wyrwie.

JAK SZYBKO USUNĄĆ USUNIĘCIE WAVE

Jeśli chcesz zmienić zapach, ale masz resztę wosku w świeczniku , to wystarczy

Opublikowany przez: Katka Kocandrlova

Podobał Ci się ten artykuł?