−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 145 godzin 49 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

WPROWADZENIE BUTÓW DAMSKICH GOBY

  %06. %02. %2020      Different TV CZ / SK

GOBY! Zabawne, zwariowane, niekonwencjonalne i nieszablonowe buty damskie, które są warte grzechu...

> Dzięki temu, że są to buty damskie, które są warte grzechu..

Buty damskie GOBY to zupełna nowość w branży modowej. Marka powstała zaledwie cztery lata temu i od tego czasu zdążyła zdobyć wielu klientów w całej Europie.

Na pierwszy rzut oka widać, że Goby jest naprawdę wyjątkowy, zarówno pod względem wyglądu, jak i wykonania. A wygląd jest podstawą marki. Pochwały należą się zwłaszcza działowi dprojektowania, który niewątpliwie wykonuje świetną robotę.

>

Projektanci są najważniejszą rzeczą, jaką marka Goby posiada w procesie produkcji. To one dają życie nowym butom. To oni wymyślają, jakie grafiki i kolory będą w danym sezonie.

Przetwarzają wszystkie te informacje, a następnie przelewają je na papier za pomocą ołówka. Po ostatecznej kontroli i dopracowaniu wszystkich szczegółów, wprowadzają swoje dzieło do komputerów i, cud świata, buty są w procesie produkcyjnym.

Nie można zapomnieć o tym, że wszystkie buty są wykonywane ręcznie.Każdy pojedynczy but przeszedł przez ręce wykwalifikowanych szewców.To sprawia, że każdy but jest prawdziwym oryginałem.

Dzięki temu każdy but jest oryginalny

Na naszym facebookowym profilu zamieściliśmy filmik jak powstają buty GOBY, aby dać Wam lepsze wyobrażenie o tym, jak piękna, a zarazem skomplikowana jest to praca.Opublikowany przez: Martin Špeta

Podobał Ci się ten artykuł?