−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 50 godzin 56 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

WPROWADZENIE MARKI SPORTOWEJ UNDER ARMOUR

  %09. %11. %2018      Different TV CZ / SK

UNDER ARMOUR

>

Sport trzy razy, wiwat, wiwat!

W Different są nie tylko miłośnicy mody, ale także sportu. Dlatego też z radością witamy nową markę sportową UNDER ARMOUR. A ponieważ jest to marka stricte sportowa, przygotowaliśmy specjalny odcinek Different TV.

Tradycyjny skład Simcha i Nicole został zastąpiony ukrytym wcześniej duetem Radek i Martin. Krótko mówiąc, faceci, którzy lubią sport i w trzy minuty powiedzą Ci tyle informacji, ciekawych informacji, że będziesz oglądać.

>

Mówiliśmy już wiele o marce UNDER ARMOUR. Najbardziej podstawowe punkty powstania marki powstały w 1996 roku z pomocą Kevina Planka jako założyciela. Od tego roku marka ta jest wyjątkowa, ponieważ produkuje odzież dostosowaną do potrzeb sportowców. Na miarę, pytasz?

Marka została wykonana ze specjalnych mikrowłókien, które zapewnią Ci najlepszy komfort, dzięki któremu osiągniesz naprawdę świetne wyniki. Dość powiedzieć i szkoda byłoby pozbawić chłopców takiej premiery.

>

W imieniu całej ekipy Different życzymy Ci wielu sportowych przygód, sukcesów, a z marką UNDER ARMOUR to idzie podwójnie.

ODZIEŻ SPORTOWA

>

Opublikowany przez: Martin Špeta

Podobał Ci się ten artykuł?