−20 % na wszystko (oprócz marki Anekke + Kara) z kodem EXTRA20Kończy za 29 godzin 16 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Wróciły piki lub nowa kolekcja butów Melissa

  01. 08. 2017      Ze świata mody

Czy pamiętasz czasy spiczastych butów? Czy podobają Ci się również palce? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość, wskazówki zostały zwrócone. I nic dziwnego. Eleganckie buty tworzą elegancki wygląd stopy i, w skrócie, świetnie wyglądają. Nowa kolekcja naszych / twoich ulubionych butów Melissa jest w tym roku zapakowana w ściegi w postaci kapci i strojów baletowych. Spójrzmy na nie.

Pierwszy typ to balerina Maisie o błyszczącym wzorze, który podkreśla ciekawy krój na palcach. Te balerinki Melissa są dostępne w kilku kolorach, zarówno błyszczących, jak i matowych. W wersji prostej i dekorowanej. Z okuciami i łukami lub bez żadnych aplikacji.

Melissa ballerina

Melissa ballerina

Innym rodzajem jest te unikalne pantofle Melissa o nazwie She Blue w całkowicie oryginalnym designie. Kapcie mają zamknięty nos, otwartą piętę i mają niezwykle miękką wkładkę z pamięcią, więc masz nogi z bawełny. Ten rodzaj oferuje również Melissę w wielu kolorach.

Kapcie Melissa

Ostatnia, ale nie najmniej ważna, ta modna marka Melissa przedstawia Glam + Wonder Women Ballerina , która jest przeznaczona dla wszystkich kobiet, które nie boją się eksperymentować z modą. Baleriny są kultowym złotem i ozdobione skutecznym motywem w postaci cudownych kobiet!

Melissa ballerina

Więc jakie są najlepsze dla Ciebie? Pozostaw stare palce w butelce i ułóż nowy zapach, który będzie trwać przez kilka sezonów i nie bój się być trochę inny.

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?