−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 50 godzin 55 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Wróciły piki lub nowa kolekcja butów Melissa

  %01. %08. %2017      Ze świata mody

Czy pamiętasz czasy spiczastych butów? Czy podobają Ci się również palce? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość, wskazówki zostały zwrócone. I nic dziwnego. Eleganckie buty tworzą elegancki wygląd stopy i, w skrócie, świetnie wyglądają. Nowa kolekcja naszych / twoich ulubionych butów Melissa jest w tym roku zapakowana w ściegi w postaci kapci i strojów baletowych. Spójrzmy na nie.

Pierwszy typ to balerina Maisie o błyszczącym wzorze, który podkreśla ciekawy krój na palcach. Te balerinki Melissa są dostępne w kilku kolorach, zarówno błyszczących, jak i matowych. W wersji prostej i dekorowanej. Z okuciami i łukami lub bez żadnych aplikacji.

Melissa ballerina

Melissa ballerina

Innym rodzajem jest te unikalne pantofle Melissa o nazwie She Blue w całkowicie oryginalnym designie. Kapcie mają zamknięty nos, otwartą piętę i mają niezwykle miękką wkładkę z pamięcią, więc masz nogi z bawełny. Ten rodzaj oferuje również Melissę w wielu kolorach.

Kapcie Melissa

Ostatnia, ale nie najmniej ważna, ta modna marka Melissa przedstawia Glam + Wonder Women Ballerina , która jest przeznaczona dla wszystkich kobiet, które nie boją się eksperymentować z modą. Baleriny są kultowym złotem i ozdobione skutecznym motywem w postaci cudownych kobiet!

Melissa ballerina

Więc jakie są najlepsze dla Ciebie? Pozostaw stare palce w butelce i ułóż nowy zapach, który będzie trwać przez kilka sezonów i nie bój się być trochę inny.

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?