−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 113 godzin 3 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Wskazówka do stroju o pełnej długości podniesie nastrój nie tylko dla Ciebie!

  02. 09. 2013      Ze świata mody

Pozwól się opanować światu kojącym wielobarwnym mandalom ze strojem od Desigual . Ich kolorowe, regularne kształty sprawią, że zakochasz się!

Mandala to słowo, które pochodzi ze Wschodu i jest jak magiczny krąg. Jest to superkulturowy symbol równowagi, który pojawił się we wszystkich kulturach, czasach i religiach. Są to diagramy, które osiedlają chaos w jakiejś formie. Kształty te pojawiły się w paleolicie, ale także w starożytnym Egipcie lub Babilonie.

Podstawę stanowi kolorowy sweter Desigual SAS w ciekawym sportowym stylu i ciemnoniebieskie jeansy Desigual Claudia w neutralnych odcieniach, które wspaniale nadają kolor całemu strojowi. Dla maksymalnego komfortu wybraliśmy balony Desigual Barcelona w wysokiej jakości designie, którym towarzyszy dłuższy spacer dzięki ich wygodzie. Macbee Gallactic Handbag Deducci podkreśla mandalowe motywy, które pojawiają się na swetrze i odpowiada całemu zestawowi, który uzupełniają bransoletki Desigual Carry Diverdelix. Zanurz się w medytacji i poddaj się urokowi mandali razem z nami!

wskazówka na jesień strój Wskazówka dotycząca jesiennego stroju.

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?