−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 50 godzin 37 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Wskazówka do zestawu nr 11

  %24. %10. %2017      Wskazówki dotyczące stroju

Czy wybierasz się na ważne spotkanie lub na pierwszą randkę, i nie masz się czym martwić, nawet jeśli twoja szafa pęknie w szwach? Nie martw się, mamy dla ciebie zrozumienie i świetną wskazówkę dla stroju! Niezależnie od tego, czy wybierasz się na jakieś ważne spotkanie dla ciebie, powinieneś wiedzieć, drogie panie, że suknia z mężczyzną, dosłownie, a także, że mężczyźni u kobiet kochają ubrania, a kobiety naprawdę uwielbiają sukienki. To nasza wskazówka dotycząca stroju tym razem. A także o marce Desigual . Spójrzmy na to.

Ale to nie będzie zwykłe ubrania będą oczarowani ,, „i że magiczna różdżka pana Desigual. Simsalabim prezentujemy Państwu doskonały, szczegółowy i najbardziej skoordynowane strój. Te sukienki Desigual nie pasują idealnie z tym wielofunkcyjnym torebka Desigual , a to się opłaca .

Ponieważ jeśli dostaniesz tę torebkę, dostaniesz drugą za darmo! Uważaj, co oznacza w przenośni. Torebka jest wielofunkcyjna , co oznacza, że zamiast jednej torebki masz dwie torebki i to się opłaca. Po prostu odwróć się z jednej strony na drugą i masz inny motyw i ten sam projekt. Oba motywy świetnie pasują do sukienek, jedna to światło, druga to ciemność. Torebka ma funkcjonalną klapkę po każdej stronie, pod którą znajduje się ta sama przestrzeń. Możesz nosić torebkę jako papier do pisania, ale po przymocowaniu regulowanych szelek jako crossbody.

I sukienkę? Nie są w błędzie. Wykonane są z mocnego i wysokiej jakości materiału, dzięki czemu większy brzuch i dolny grzbiet są wyciągane, rękawy mają trzy czwarte i tylny krój. Podkreślono. Będą wyzwalać zalety, ukrywać niedociągnięcia i mogą sobie pozwolić na każdą damę, damę i damę, bez względu na wiek i pozycję.

desigualowa wielofunkcyjna torebka

A jeśli tego nie wiesz, zainspirujmy się naszym wideo.

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?