−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 50 godzin 12 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Wskazówka do zestawu nr 14

  %02. %01. %2018      Wskazówki dotyczące stroju

Nie jest tak zimno, jak zimno! Możemy sprawić, że zima będzie przyjemniejsza, nie tylko piękne zimowe wakacje w górach, ciepło z kominkiem za plecami lub świąteczną atmosferę, ale przede wszystkim ciepło się ubiera, żeby nie było zimno. Wielu z nas nie lubi zimy tylko dlatego, że czują, że muszą nosić przebrany, warstwowy strój, w którym czują się jak niedźwiedź polarny. I tak dla Ciebie mamy świetną wskazówkę na zimowy, stylowy strój, w którym poczujesz się komfortowo i świetnie.

Tak jak zawsze łączyliśmy się z wyborem tego prostego stroju, nie baliśmy się go ani kolorów, których się nie baliśmy, ale zachowaliśmy zimowy styl. Wybraliśmy więc elementy w świetle niebieskiego i szarego, które pasują fantastycznie.

Wybraliśmy asymetryczny i bardzo modny top marki Desigual , luksusową i całkowicie wygodną kurtkę Deha , z wygodnymi i elastycznymi dżinsami Scotch & Soda . Wybraliśmy nasze stopy inaczej niż w ciepłych wodach Emu, które regulują temperaturę i które można nosić od zimy do wiosny.

Rękawy mają krój i jeansową szatę w jasnoniebieskim kolorze. Uzupełniliśmy strój o torebkę Calvina Kleina , której nie powinno zabraknąć w twojej torebce i którą możesz z łatwością dopasować do kolorowego stroju.

kurtka Deha

szara koszula Desigual

Dżinsy ze skóry syntetycznej i sody

dżinsowe paski Emu

Torebka Calvin Klein

Więcej inspiracji ze wskazówką dotyczącą stroju można znaleźć w naszym wideo!

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?