−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 34 godzin 50 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Wskazówka do zestawu nr 9

  %04. %10. %2017      Wskazówki dotyczące stroju

Do szkoły, do pracy lub po prostu pójść w fajnym stroju, w którym nie brakuje niebezpieczeństw i stylu. A ponieważ często nie jest łatwo wybrać taki strój - ponieważ nie mamy nic dla siebie na zawsze - mamy dla Ciebie jedną wskazówkę. Wybierz się na lunch lub wycieczkę w oryginalnym stroju Desigual . Przedstawmy to szczegółowo.

Cięcia oversize są koniecznością w tym sezonie, a my również uważamy, że wyglądają świetnie, wręcz przeciwnie, w połączeniu z brylantami. Niezależnie od tego, czy wybierzesz ciasny top i oversize spodnie lub wąskie wąskie jeansy i oversize góry. Właśnie to wybraliśmy. Darmowy damski sweter Desigual w podstawowym czarnym kolorze z ogromnym kwiatowym motywem i kapturem połączonym ze smukłym dżinsowym denimem o nazwie "second skin".

Uzupełniamy strój o luksusową torebkę Desigual, która nosi te same kolorowe odcienie i złote elementy. Na nogach wybraliśmy popularne baleriny Melissy , które pasują do wszystkiego. Możesz przynieść ten strój na każdą nieformalną okazję. Dodatkowo, każda dziewczyna i każda dama w każdym wieku i stanie mogą sobie na to pozwolić, niezależnie od charakteru.

sweter Desigual

Dżinsy Desigual

Desigualowa torebka

Znajdź więcej inspiracji w naszym filmie ...;)

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?