−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 69 godzin 29 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Wskazówka dotycząca stroju nr 17

  %28. %02. %2018      Wskazówki dotyczące stroju

Wiosna powoli, ale z pewnością nadchodzi, a nowe zbiory twoich ulubionych marek na wiosnę i lato 2018 właśnie dotarły do ​​naszego magazynu. Musimy więc zainspirować Cię wskazówką do stroju wiosennego w dzisiejszej pracy z Outfit Tip.

Podstawową kombinacją kolorów naszego stroju jest popularny tricolor - niebieski, biały i czerwony , którego po prostu nigdy nie zepsujesz. Ciemnoniebieski kolor to, jak można powiedzieć, taka nowa czerń. Jest ciemno, wyszczuplająco i pasuje zarówno do blondynki, rude i brunetki.

Podstawą tego stroju jest ciemnoniebieska sukienka damska Desigual , której nawet nie zauważysz w marce Desigual . Jednak tak jest. Ciemnoniebieskie sukienki ozdobione są biało-czerwonymi detalami, więc ożywiliśmy je jako ciekawą i nietypową dżinsową kurtkę od marki Desigual w kolorze czerwonym oraz białe tuniki Tommy'ego Hilfigera, które uatrakcyjniają platformę i czerwono-niebieskie gwiazdy.

Ciemnoniebieska torebka Tommy Hilfiger z czerwoną dekoracją jest po prostu wyimaginowanym wisienką na torcie i wyraźnym wyborem, który podkreśli ogólne wrażenie stroju. Ten strój nie tylko wygląda na Ciebie, jest luksusowy i jest bardzo dobry. Ukrywa niedociągnięcia, podkreśla zalety, więc każda kobieta może sobie na to pozwolić bez różnicy wieku.

czerwona kurtka Desigual

ciemnoniebieska sukienka Desigual

trampki Tommy Hilfiger

Torebka Tommy Hilfiger

Więcej inspiracji można znaleźć w naszym wideo z Tipe i strojem nr 17

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?