−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 186 godzin 18 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Wskazówka stroju nr 10

  09. 10. 2017      Wskazówki dotyczące stroju

W następnej części serii Outfit Tip przyjrzymy się, jak ubrać się na bardziej formalne okazje w stylu, oryginalnie i wygodnie. Czy masz pracę, która wymaga formalnego dresscode lub idziesz do teatru (nie myślimy o operze) lub lubisz ten styl nawet do swobodnego noszenia. Jesteś na właściwym adresie. Wyobraźmy sobie poszczególne elementy, które połączyliśmy w całkowicie ponadczasowy strój.

Spódnice, top i swetry stanowią solidny fundament. Wybraliśmy wszystkie trzy części z jednej marki - Desigual . Podstawowym i wyrafinowanym elementem jest jasnoszara spódnica jeansowa Desigual z niesamowitym haftem, przepleciona srebrnym szyciem. Spódnica jest dłuższa, rozciąga się tuż nad kolanem i ma wyższą talię. Do spódnicy włożymy świeży biały top Desigual . Ukryliśmy jego romantyczne wykończenia, ale możesz je nosić.

Uzupełnieniem stroju jest luksusowy czarno-srebrny sweter w asymetrycznym kroju. Sweter jest idealny, jego nietypowy zamek błyskawiczny na ramieniu jest bardzo pomysłowy i dzięki temu możesz nosić sweter na wiele sposobów. Podkreśliliśmy doskonałe wrażenie dzięki małej torebce crossbody marki Calvin Klein w kolorze czarnym ze srebrnymi okuciami. Torebka jest idealna do stroju. Niezależnie od tego, czy dokądkolwiek pójdziesz, nie zapomnij o tym, że jesteś inny.

Damski sweter Desigual

desigual top

spódnica Desigual

Torebka Calvin Klein

Możesz czerpać więcej inspiracji z wideo ...;)

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?