−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 185 godzin 1 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Wskazówka stroju nr 15

  19. 01. 2018      Wskazówki dotyczące stroju

Szukasz inspiracji do stroju na wycieczkę, zajęcia sportowe lub rekreacyjne? Mamy dla Ciebie wspaniałą wskazówkę dotyczącą stroju Desigual. Desigual to piękna kolekcja sportowa, która zawsze ma kilka projektów i zawsze staramy się wybierać takie kawałki, aby móc je łatwo połączyć, aby stworzyć luksusowy strój, który każdy się obraca, a także poczujesz się w nim wspaniale. Wyobraźmy sobie kawałki.

Wybraliśmy monochromatyczny strój w ciemnej zieleni z prostymi kolorowymi elementami w postaci ciekawych wzorów. T-shirt w zielonej bazie ożywia kolorowe rękawy, jest wykonany z funkcjonalnego, chłonnego materiału, który prawie nie wyczuwa się na ciele. Jest to absolutnie przyjemne. W tym samym tonie wybraliśmy spodnie wykonane z ładnych spodni. Ożywiliśmy całość dzięki dwustronnej kurtce w tym samym wzorze. Kurtka jest wykonana ze specjalnego materiału, który nie napełnia się i może być noszony przez dżinsy. Jest lekki i maksymalnie funkcjonalny.

Aby Desigual nie był zbyt wielki i aby pokazać, że nie musisz się martwić o kombinację marek, dodaliśmy stroje ze skórzanymi paskami Converse , które również mają ciepłe wnętrze, które jest miłym futerkiem. To wspaniałe, że możesz nosić trampki, a także czatować na jesień i zimę, a to nie jest ich znak, buty tenisowe są wygodne, wygodne, ciepłe i nadają się do każdego sportowego stroju. dżinsy.

Koszulka Desigual

Desigualowe sportowe spodnie

Converse skórzane buty

Więcej inspiracji można znaleźć w naszym wideo ...

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?