Rabat 15% z kodem EXTRA15 + Dostawa Gratis (oprócz marki Anekke, Desigual)Kończy za 97 godzin 38 minut
+48 691 429 847 (dni robocze, 7-15)

Wskazówka stroju nr 18

  07. 03. 2018      Wskazówki dotyczące stroju

Idealny strój do spędzania wolnego czasu, fajna atmosfera w szkole lub w pracy, mamy dla Ciebie w następnej części naszej / Twojej ulubionej serii Outfit Tip. Usiądź wygodnie i zainspiruj się. Tym razem będzie to połączenie marek, modnych kolorów i absolutnie wygodnych butów, na które na pewno nie będziesz się wstydzić.

Do tej części wybraliśmy strój, który łączy marki Deha , Desigual i Emu . Połączyliśmy charakterystyczne żółte, czarne i brązowe kolory, różne materiały - satynę, bawełnę i skórę i doskonale je udoskonaliliśmy. Wygodne i popularne legginsy Desigual w kolorze czarnym z przyzwoitym zdobieniem na łydkach, dodaliśmy charakterystyczny czubek włoskiej marki Deha , który przyciąga uwagę wielu przechodniów.

Na nogach wybraliśmy unikalne Emu Mokasins , wykonane z prawdziwej skóry owczej i wełny, w brązowym wzorze, który możemy nosić absolutnie na wszystko. Takie mokasynki są oczywistym wyborem dla przejścia z zimy na lato. Są ciepłe, ale niskie, odsłaniają kostki, więc spędzasz w nich niewyrażalne jesienne księżyce.

deha Deha

czarne legginsy Desigual

brązowe mokasyny Emu

Więcej inspiracji można znaleźć w naszym filmie o wolnym czasie!

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?