−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 50 godzin 56 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Wskazówka stroju nr 8

  %26. %09. %2017      Wskazówki dotyczące stroju

I mamy kolejny kawałek z końcówką stroju. Tym razem skupiliśmy się na zajęciach rekreacyjnych, takich jak spacery, wycieczki, podróże, mini golf, weekendy i inne. Właśnie dlatego wybraliśmy bardzo stylowy i bardzo wygodny strój od Deha.

Marka odzieżowa Deha to włoska marka, która reprezentuje elementy doskonale wykonane, poręczne, stylowe, oryginalne, ponadczasowe i wyjątkowo wygodne. Te atrybuty są dużo, ale są uzasadnione. Deha została zainspirowana przez lokalnych tancerzy , więc możesz sobie wyobrazić naprawdę ciekawe cięcia, niekonwencjonalne połączenie materiałów, a zwłaszcza kawałki, na które każda kobieta może sobie pozwolić niezależnie od wieku i charakteru.

Wybraliśmy ten stylowy sweter Deha w kolorze antracytu i złotych, metalicznych elementach. Bluza ma wyjątkową, przeźroczystą wstawkę z tyłu. Krój ma dłuższy tył i nietypowy kształt kołnierza. Bluzy w tym samym wzorze zostały dodane do kaptura. Oba są wykonane z wysokiej jakości materiału, więc ta inwestycja naprawdę się opłaca. Cały strój, dodaliśmy fragmenty hiszpańskiej marki Desigual . Na przykład stylowy plecak ze skóry ekologicznej w kolorze czarnym, również ze złotymi, metalicznymi elementami.

Mieszkańcy południa wiedzą, jak łączyć jakość, styl i wygodę, więc nie obawialiśmy się połączyć obu marek i osądzić wyniku.

Bluza z kapturem Deha

Spodnie Deha

czarny plecak Desigual

Gdzie wyjść w tym stroju? Zainspiruj się naszym wideo!

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?