+48 691 429 847 (dni robocze, 7-15)

Wskazówki dotyczące jesiennych stylizacji z marką Desigual - 43.DÍL - DIFFERENTTV.CZ

  25. 11. 2014      Different TV CZ / SK

% wideo (y, 5So7nr_GUME)%

Czy chcesz czegoś od Desigual i czy uważasz, że chciałby dopracować strój? Mamy kilka wskazówek, jak dopasować strój z utworów Desigual. Ubieraliśmy naszą Veronikę w dopasowane stroje, jak byśmy się połączyli.

Czy zrobiłbyś coś innego? Możecie nas powiadomić na przykład na naszym Facebooku ;) Stroje są jesienne nastrojone, więc znajdziesz kurtki, płaszcze, ale oczywiście inne kawałki Desigual . Spójrz na czarno-biały płaszcz Desigual, który jest prezentowany jako główny element tegorocznej kolekcji Jesień / Zima 14, więc nie powinno to zabraknąć twojej uwagi.

Desigual chciał przez ten kawałek pokazać, że oryginał może być pozbawiony koloru. I zgadzamy się z nim. Chociaż zawsze dodalibyśmy bardziej kolorowy dodatek do stroju. Nasza kierowniczka ds. Sprzedaży, SImona Poláková, pisze na swoim blogu o modzie: http://simonapolakova.cz/ceska-republika-zeme-cernych-kabatu-a-lyzarskych-bund/ ... artykuł o Czechach jako kraju czarnych płaszczy i kurtek sportowych warto czytać;)

Ciesz się oglądaniem naszej modnej telewizji internetowej i bądź inny;)

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?

Ta strona wykorzystuje ciasteczka cookies, do świadczenia usług, reklamy spersonalizowanej i analizy wyświetleń. Następne informacje