−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 69 godzin 8 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Wskazówki dotyczące stroju lub wezwania do szafy na jesienne odświeżenie!

  %12. %11. %2014      Wskazówki dotyczące stroju

Był piękny jesienny, słoneczny dzień i pojechałem na ulice Pilzna, aby zabrać ze sobą kilka wspaniałych rzeczy ze strony www.different.cz , których nie powinno zabraknąć w twojej szafie! Spójrzmy więc na trend jesień / zima 14 od hiszpańskich projektantów.

sukienka Culito z Hiszpanii sukienka Culito z Hiszpanii

Niedawno Magical Carousel z Francji, Le Manége Carré Sénart, zaprowadził nas do Pilzna i to jest dokładnie magiczne, że znajduję Culito z Hiszpanii . Ich nietypowy krój, ale całkowicie wchłaniany przeze mnie. Zauważyłbym je na pasku na ramię, ale pomyślałem, że projektując te ubrania, projektant musiał się pomylić.

Po wypróbowaniu tego, byłem całkowicie zaskoczony! Projektant doskonale wiedział, dlaczego wybrał akustyczny krój z szeroką spódnicą, która tworzyła małe dziewczynki, ale w połączeniu z dekoltem na gołych plecach była niesamowicie seksowna. Nie sądzisz, panowie? ;)

Sukienki są jeszcze wzbogacone o nietypowe czarne, potowe rękaw 3/4 ze złotą nicią. Idealnie więc złote akcesoria, które teraz są bardzo modne i pasują do swoich ubrań.

sukienka Culito z Hiszpanii sukienka Culito z Hiszpanii

W katedrze św. Bartłomieja wybrałem sukienkę z historycznymi motywami. Ponownie, można było mieć wiele interesujących uczuć na pasku na ramię. Wyglądają oryginalnie i " inaczej " w tym samym czasie :)

Zakochasz się w materiale, którego używasz na sukience, dzięki swojej miękkości, elastyczności, a zwłaszcza miękkości. Ze względu na praktyczność uważam to za bardzo dobry aspekt. Sukienki mają swetry ponownie podkreślone błyszczącą złotą nicią, a ogólny krój nadaje się jako szal.

Ubierz Desigual Ubierz Desigual

Kolejny wspaniały kawałek to te luksusowe sukienki Desigual . Podstawa jest czarna i freski o kolorowych wzorach. To, co w tych sukienkach dodaje luksus, to rękawy i otaczające je czarne, lekkie i lekkie tkaniny. Sukienki są wygodne na ciele i łatwo łączą je z butami i torebką.

I mam dla ciebie inny strój z pięknym piórkiem Desigual. Ale pokażę ci, kiedy podasz mi swój artykuł;)

Desigual Jacket Desigual Jacket

Fakt, że Desigual tworzy unikalne płaszcze, które już znamy. Również kurtka hiszpańskich projektantów jest tego warta! Jasne pióro o biało-czarnym wzorze z motywem kwiatowym na dole i rękawach jest interesujące, ale delikatne. Praktyczny kaptur i przedłużony krój to idealna kombinacja na zimę. Kurtka ma odpinany pas w talii, który pięknie podkreśla talię i duże czarne guziki.

Wciąż się wahasz? :) www.different.cz   i nie wybaczę sobie, żebym powiedział: Bądźcie inni! ;)

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?