−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 34 godzin 59 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Wywiad: Alica Kulichová - słowacki model nakręcił kampanię sportową o nazwie Desigual

  %24. %06. %2015      Ze świata mody

Kolekcja Desigual Sport jest naprawdę wspaniała, wyjątkowa i oryginalna. Nic dziwnego, że wszyscy się w niej zakochają. Desigual to tylko miłość na pierwszy rzut oka. A co z marką Desigual to słowacki model mody, który nakręcił kampanię dla kolekcji sportowej Desigual ? Alica Kulichová to odnosząca sukcesy słowacka modelka mieszkająca w mieście, w którym urodził się Desigual.

Oficjalny facebook Alice Kulich. Alica Kulich dla Desigual.

Co jest galwanicznie, że Z powiedział, Desigual i scharakteryzowano jako kV związku plików t EtO znacznym CKY?

Wraz ze słowem Desigual zapewnię typowy charakter pisma marki, który od wielu lat był udany, a ja stworzyłem jakiś czas. Utrzymuje mnie w modzie iw innych kierunkach bardziej w kierunku minimalizmu, ale nadal znam Desigual, by docenić jego żartobliwość i kolor. Uwielbiam marki, które mają swoją filozofię i styl.

Od 2013 roku Desigual prezentuje kolekcję sportową, do której fotografował. Owski umysł sportowych kolekcję Desigual spełniają nes po wymagań sportowców? Co masz Ls historię? Maj ETTING mething nav IC?

Myślę, że różne ozdoby i szalone kolory używane przez Desigual są idealne do kolekcji sportowej. Znam wiele kobiet, które lubią ekstrawagancję w swoich sportowych ubraniach niż w zwykłej garderobie. Osobiście bardzo lubię buty sportowe z tej kolekcji. W takich wesołych tenisówkach jest nieco wesoło wyszkolony, a wymagania sportowców będą zdecydowanie pisane.

desigual-sport

Chwila ALN mieszka z zasypianiem Elske, gdzie CCA marki Desigual poch do i. Czy zaaklimatyzowałeś się w stylizowanym i stylowym stylu ?

Nie zmieniam bardzo stylu. Wiem, jak się czuję. Aklimatyzowałem się, że nie używam już tak dużo czarnego jak poprzednio, a moje ubrania są lżejsze i lżejsze.

Czy Desigual Mark w Hiszpanii jest bardzo zajęty ?

Tak, spotykam ludzi ubranych w Desigual, nie można ich przeoczyć na ulicy.

Jak ogólny styl domen że znaczna CKA Desigual prezentuje Úsobí P S?

Dzięki temu, że mogłem spojrzeć wstecz na tło Desigual, wiem teraz, że całe "szaleństwo" ma swoją własną historię i koncepcję, dlatego uważam, że jest bardzo sympatyczny, z wielką charyzmą i gustem do życia.

Jak i era atmosferyczne strzelał i p s?

Strzelanie było bardzo szybkie i przyjemne. Nie wiedzieli, czego chcą, więc pozwolili mi ćwiczyć, biegać i skakać w studio, a niektóre z nich spontanicznie. To, co zrobiło na mnie największe wrażenie, to to, że wszyscy ludzie, z którymi miałem okazję pracować, czuli, że są związani z marką i ich filozofią. Wszyscy wydawali się szczęśliwi i dumni z tego, gdzie pracowali. I to sprawiło, że jestem naprawdę piękna.

Sport Wr Ada? Co nos Isz nejrad ěji?

Cieszę się, że mogę się z nami podzielić. Regularnie ćwiczę fitness, gram w tenisa, golfa, narty, biegam, a kiedy idę, wezmę psa. Jestem z rodziny, w której zawsze było dużo sportu i dbałości o zdrowy styl życia. Wolę nosić dżinsy, kurtkę i krótszą skórzaną kurtkę.

Po jechał przez element ý ějak n lub f u n ějak scharakteryzowano jak?

Mam kilka kawałków Desigual. Mimo że jestem bardziej konserwatywny, lubię malować wiele razy z moim strojem.

Oficjalny facebook Alice Kulichová. Słowacki model Alica Kulichová w sklepach Desigual.

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?