−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 112 godzin 56 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Xiss - torebki a torby wyprodukowane z miłością w Czechach

  01. 07. 2019      Ze świata mody

Czeska firma, wysokiej jakości produkty, wykonanie ręczne z ogromną pasją a miłością. Taka jest firma Xiss. Marka Xiss przedstawia naprawdę oryginalne a jednocześnie minimalistyczne produkty, których w zwykłych sklepach po prostu nie znajdziesz. Wszystkie produkty marki Xiss wykonane są ręcznie. Marka kładzie duży nacisk przede wszystkim na wysoką jakość. W naszym sklepie internetowym pojawiły się wybrane produkty, które są przede wszystkim wielofunkcyjne.

Dlaczego akurat Xiss?

Ponieważ jakiś czas temu powstał ten pomysł w główkach dziecięcych. Nie ma na to tłumaczenia, dlatego możesz w tym sobie wyobrazić na przykład to, że logo marki, czyli serce, to niedokończone X a iss od wyrazu ,,Kiss"? Po prostu w tym przypadku fantazja nie zna granic. A jakie są torebki a torby Xiss? Chodźmy zobaczyć.

Torebki damskie Xiss

Mniejsze crossbody torebki w kilka kolorach, zachwycą Cię wystawającym workiem ściągającym, który jest częścią torebki a który jest wszyty w torebkę. Możesz ją wykorzystać do zwykłego noszenia, ponieważ ożywi każdy outfit. Torby prez ramię oferujemy w dwóch podstawowych kolorach, w czarnym a brązowym. A częścią tej torebki jest wyciągany worek ściągający w różnych kolorach, który możesz nosić również osobno jako plecak. Idealny jest na przykład na festiwal letni lub do outfitów sportowych. Torebki znowu pasują do outfitów eleganckich lub niedbałych. 

Torby turystyczne Xiss

Torby turystyczne Xiss nam chyba sprawiają radość jeszcze bardziej, ponieważ ich rozmiar możesz dowolnie zmieniać. Możesz je nosić w ręce, ale jednocześnie jako plecak. Rozmiarowo na dodatek odpowiadają rozmiarom bagażu podręcznego, dzięki czemu idealne są również do samolotu. Są nie tylko pięknie opracowane, ale przede wszystkim praktyczne a maksymalnie przemyślane. 

Dámské kabelky Xiss

Dámské kabelky Xiss

Dámské kabelky Xiss

Dámské kabelky Xiss

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?