−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 35 godzin 20 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Yankee Candle - DIY od Different

  %05. %02. %2018      Ze świata mody

"Zrób to sam" to właściwie rodzaj kultury, rzemiosła i sztuki, którą ludzie tworzyli lub robili z całego świata i wracają z entuzjazmem. Możesz tworzyć wszystko z dowolnego miejsca. Możesz malować, szyć, kij, ciąć, budować. Fantazje nie są ograniczone. Ale czy pytasz, co możemy, różnice, tworzyć? Nie znalazłeś w sklepie eshop, który by Cię zainspirował? Zauważyłeś? Tak! Są to świece Yankee Candle , a raczej ich szklane pojemniki.

Wygląda na to, że zostali "zrodzeni" na majsterkowanie. Ładnie ukształtowana szklanka ze stałą pokrywką przykuje uwagę i pobudzi wyobraźnię. A jeśli nie czujesz się kreatywny z natury, chętnie przedstawimy Ci inspirujące inspirujące sposoby tworzenia świecy Yankee Candle, którą można stworzyć z pojemnika, który zostanie dla Ciebie.

1. Pozostań przy świecach, tylko trochę bardziej zauważalnym ...

Oczyszczone i umyte szkło można dowolnie malować, aby stworzyć świecę, która dopracuje wnętrze za pomocą kolorowych wzorów lub motywów. Możesz także przejść przez sezony lub święta, które nadejdą w ciągu roku. Czy nie byłoby magicznie umieszczać świąteczne świeczniki, wielkanocne króliczki lub upiorne dynie na Halloween, które będą tak wyjątkowe, że wszyscy goście będą o to zazdrościli? Po stworzeniu obrazu wystarczy zapalić świecę herbatą Yankee Yandle i rozpocząć właściwą relaksację.

świeca yankee

2. W łazience dla małych rzeczy, szkło na chwile bez obaw.

W łazience wszyscy mamy wiele rzeczy, o których nie zawsze wiemy, gdzie ładnie i ładnie się połączyć. Mamy na myśli waty, waciki, pędzle lub makijaż. Skorzystaj z tego szkła Yankee Candle , Classic lub Décor. Możesz wypełnić garnki piaskiem i małymi muszlami, aby nadać swojej łazience odrobinę letnich wakacji.

3. W kuchni, gdzie wdycham mumie, również wypróbowuję Yankee.

Tak, nawet w kuchni, światło świecy będzie miało praktyczne zastosowanie. Po prostu powiedz sobie, gdzie możesz znaleźć takie stylowe pudełka do przechowywania w sklepie, takie jak kawa, herbata, mąka, cukier, makaron i ryż. Dodatkowo można udoskonalić je poprzez malowanie lub inne dekoracje, zgodnie z przyjemnością lub wystrojem wnętrza, tak aby były nie tylko praktyczne, ale także piękne.

4. Od świecy.

Świeca Yankke Candle Classic już cię wypaliła, bo wciąż pozostaje dużo świeczek do herbaty? Szkoda ukryć je w szufladzie lub pozwolić im czekać w papierowym pudełku, zanim ich chwile powrócą do domu. Dlatego używaj dużego szklanego pojemnika z pokrywką, która utrzymuje go praktycznie i stylowo na każdą jesień.

5. Dla delikatnych kwiatów, mała doniczka.

Czy jesteś ogrodnikiem lub lubisz otaczać się kwiatami lub ziołami w swoim mieszkaniu? Użyj więcej okularów YC na roślinach. Wystarczy włożyć łatkę i posadzić bazylię lub tymianek w kuchni, wiosenny petrklíč lub mały kaktus, który będzie ozdabiał Twoje okno przez cały rok.

Być może zainspirowaliśmy Cię,
nie daj się oszukać.
Pomysły to wciąż dużo,
ale to duży kęs.
Nie pasują tutaj,
Pinterest jest moją inspiracją.
Ponadto
DIY Świeca Yankee, którą lubię mieć.

Opublikowany przez: Katka Kocandrlova

Podobał Ci się ten artykuł?