−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 112 godzin 27 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Yankee Candle - Kolekcja Wiosna / Lato 2018

  11. 05. 2018      Ze świata mody

Jak każda marka odzieży, bezkonkurencyjna marka świec ma swoją kolekcję, a każda kolekcja zawiera nowe zapachy. Jeśli uważasz, że świece są zimowe, wyciągniemy cię z błędu. W tym artykule przedstawimy nowy zapach Yankee Candle , nie tylko po to, aby pokazać świece, ale także inne zapachy w domu lub w samochodzie, i przypomnieć nam, jak prawidłowo wypalić świece.

1_thumb_A-5af93bd714361

Nowy na sezon wiosna / lato 2018 jest pełen świeżych, inspirujących zapachów , które zainspirują Cię odpowiednią atmosferą wakacji. Po prostu usiądź na tarasie lub na kanapie, zapal świecę, zamknij oczy i poczuj się jak na wakacjach. Nie ma znaczenia, czy kochasz góry, pustynie, oceany i oceany - wszystkie uczucia, które masz na podróżach, powrócą do ciebie dzięki tym unikalnym zapachom. Wszystkie zapachy są lekkie, świeże, owocowe, tak jak wiosna i lato!

Niedawno dodaliśmy Yankee Candle do naszego sklepu również pachnące perły, które sprawiają, że każde pomieszczenie, bardzo intensywne, także pachnące klipsy i szpilki samochodowe, zapach do gniazda, a także, co nie mniej ważne, różne kubki do pieczenia, które można znaleźć w akcesoriach . Świece można znaleźć w różnych rozmiarach i kształtach, od wielkiego Classic, po wotywne, herbaciane i woski zapachowe . Jeśli nigdy nie robiłeś świec Yankee Candle, mamy dla Ciebie świetną wskazówkę! Aby dowiedzieć się, jaki zapach jest najbardziej przyjemny, zdecydowanie weź wosk zapachowy w aromat lampy i wybierz swój domowy zapach.

Jak prawidłowo wypalić świecę?

Powiedzmy podstawy tego, jak to zrobić, to całkiem alchemia.

  1. Przed każdym zapłonem powinieneś mieć krótszy węzeł co najmniej 3 mm . Dzieje się tak dlatego, że świeca nie pali się dużym płomieniem i szybko się spala, a sadza z knota nie osadza się w wosku.
  2. Konieczne jest spalenie świecy w tej samej temperaturze , nie należy jej umieszczać na parapetach lub kominkach. Świeca tworzy następnie tak zwany tunel, powodując bardzo szybkie i nierównomierne spalanie.
  3. Świece powinny być spalane przez około 4 godziny, jest to wystarczająco długi czas, aby intensywnie zajmować pokój przez 20 godzin. Dłuższy czas palenia nie jest zalecany. Świeca powinna idealnie schładzać się przez 2 godziny.

Więcej informacji i inspo można znaleźć w naszym filmie na Różne TV !

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?