−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 52 godzin 4 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Yankee Candle - zapach na chwile dobrego samopoczucia

  %15. %11. %2017      Ze świata mody

Nawet zanim naprawdę wejdziesz w ten inspirujący artykuł, po prostu przeczytaj ten akapit. Zamknij oczy i dowiedz się, jak wygodnie usiąść w ulubionym fotelu kakao, zawinąć miękki koc, posłuchać trzasku drewna w świeżo zalanym kominku i cieszyć się chwilami komfortu w domu samemu. I nagle twoje oczy otwierają się, a ty siedzisz w swoim biurze, a obok komputera masz świecę płonącą z najpiękniejszym zapachem, który doprowadzi cię do tego komfortu, gdziekolwiek jesteś i tak z każdym.

świeca yankee

Dokładnie to się dzieje, gdy zapalasz świecę Yankee Candle . Tak, dobrze czytasz. Mówisz teraz, dlaczego modny e-sklep Different.cz , pełen oryginalnych elementów mody, które wypełniasz swoje szafy, buty i garderoby lub szafki, napisz o miłej atmosferze, jaką przyniesie świeca. Świat się zastanawia, ale jest tak, jak jest tutaj napisane. Teraz postrzegaj siebie. Niedawno w naszym sklepie, oprócz ulubionych produktów, możesz znaleźć te wyjątkowe świece , które są również modnym dodatkiem. Dlatego zdecydowaliśmy, że jest to dla Ciebie i dla nas, aby założyć nasz sklep internetowy.

Długo już jedziemy, chcemy czuć się dobrze w naszej pracy, przyjemnie i właściwie w domu, więc spalamy je tutaj, więc nawet nas nie zaskoczą, że są znowu Święta Bożego Narodzenia. Ponieważ większość świec jest podkreślona. Jesteśmy bardzo wyczuleni na Boże Narodzenie, dlatego też przygotowaliśmy się. Więc jeśli chcesz być taki jak my, bądź inny, powinieneś iść z nami i kupić swoją świeczkę Yankee. Lub zainspiruj się tą idealną wskazówką na prezent .

Yankee Candle

Yankee Candle to nie tylko świeca! Są to stylowe, designerskie i przede wszystkim wysokiej jakości świece, pełne niewyczerpanego smaku, pomysłów i zapachów. Marka Yankee Candle oferuje kilka rodzajów świec, od najmniejszych do największych. Są wykonane z najlepszych składników, każda część jest podporządkowana sobie nawzajem i doskonale się uzupełnia. Każda ma własną historię, którą można zobaczyć na każdej etykiecie produktu.

Jak prawidłowo wypalić świecę?

Masz to. Jeśli chcesz, aby świeca dobrze ci służyła, musisz również odpowiednio się nią zająć. I w następujący sposób. Bardzo ważne jest, aby knot miał nadal 3-5 mm długości , nawet przed pierwszym zapłonem. Jeśli na końcu knota znajduje się dym lub czarna gąbka, zdmuchnij płomień, odetnij knot, usuń jego spalone resztki i zapal je ponownie. Jeśli warstwa wosku jest tylko 1,5 cm, nadszedł czas, aby zrobić świeczkę . Zapobiega to możliwemu uszkodzeniu powierzchni pod świecą i samego szkła. Dość ważna informacja, świece dostarczane są w szkle, szczelnych pojemnikach, większych.

Spalasz zapach świecy w bardziej równomierny sposób, dzięki czemu możesz zawsze rozpuścić wosk na krawędzi szkła. Tak wosk tworzy gładkość, która uwalnia ten zapach najintensywniej. Świeca nie jest zalecana do palenia przez więcej niż 4 godziny w jednym kawałku . Najlepiej pozwolić im ostygnąć przez 2 godziny. Świece wotywne są zaprojektowane do rozpuszczania, dlatego są zawsze paletami w odpowiednich świecach, nie mogą swobodnie stać. Pachnące woski mają wiele zalet. Dostarcza wnętrze do 20 godzin.

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?