−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 34 godzin 52 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Yankee Candle zapachy miesiąca - LUTY

  %20. %02. %2019      Ze świata mody

Luty - ostatni miesiąc zimy. Miesiąc, w którym obchodzi się Święto wszystkich zakochanych. Miesiąc nowej dawki zapachów, które oczarują każdego, kto odwiedzi Twój rozpachniony dom świeczkami Yankee Candle

W lutym dominują zapachy Red Raspberry i Sun-Drenched Apricot. Każdy inny, ale oba delikatne i łagodne. 

Yankee Candle vosk

Sięgnąć możesz na przykład po wosk zapachowy, który Ci łatwo i szybko pokaże, jaki aromat dany zapach w sobie kryje. Świeczka wotywna, mimo tego, że jest mała, ożywi wnętrze swoim zapachem przez wiele godzin lub klasyczne eleganckie w dużych szklanych dozach trzech rozmiarów. Polecić również możemy klamerki zapachowe lub klamry do samochodu i uwierz w to, że jazda w nim będzie przeżyciem. 

Red Raspberry (Czerwona malina) - soczysty zapach świeżo zerwanych malin upiększy każdą chwilę relaksu i komfortu domowego. Jest pikatnie słodki i wyczaruje przyjemną atmosferę zbliżającej się wiosny i lata.

Yankee Candle

 Yankee Candle votivní svíčka

Sun-Drenched Apricot (Wyblakła róża morelowa) - słoncem rozgrzane morele i nektarynki przykrywają róże herbaciane i listki gardenii. Ożywią Twój dom czarującym zapachem, który zmusi Cię na chwilę zamknąć oczy i cieszyć się z wolnej chwili dla siebie.

Yankee Candle

Yankee Candle svíčka

 

Opublikowany przez: Katka Kocandrlova

Podobał Ci się ten artykuł?