−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 70 godzin 7 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Zajrzyj pod okładkę gry Different.cz

  %08. %09. %2016      Ze świata mody

Wszystko inne w Innym robi się otwarcie. Nie jesteśmy 500 milionową grupą inwestorów, a teraz jest to e-sklep. Zaczęliśmy w Pilźnie na studiach, ponieważ uważaliśmy, że czeska scena mody zasługuje na świeży powiew. A teraz jesteśmy zespołem ludzi, którzy lubią swoją pracę, nie troszcząc się o to, aby utrzymać ich kilka godzin dłużej i mieć jeden cel: najbardziej zadowolonych klientów .

Ponieważ bez Ciebie - naszych zadowolonych klientów - nasza praca nie pomogłaby ...

Więc spójrz na sekcję modnego e-sklepu Different.cz :)

Hol wejściowy

Hol wejściowy. Spotkania lub prezentacje? Powitalne wizyty? Używamy naszego przedpokoju. Używamy go do wszystkich spotkań. Jeśli ktoś chce coś powiedzieć, jest tutaj. Jeśli ktoś chce z kimś porozmawiać, jest tutaj. Kiedy ktoś / ktoś się złości, będą się kręcić ... To pomaga!

Drzwi do magazynu

Możesz wejść do głównego sklepu bezpośrednio z holu wejściowego. Wewnątrz mamy duże drzwi wejściowe, dzięki czemu duże przesyłki z Hiszpanii, Brazylii, Włoch, Holandii i innych miejsc mogą być łatwo zabrane do magazynu przez kierowców. My konsumujemy tylko tysiące paczek miesięcznie i muszą być one przechowywane na tyle dobrze, aby były wygodne i można je łatwo wyjąć z ciężarówki i zabrać do miejsca przechowywania.

Na półkach paczek wszystkie przygotowane przesyłki są dokładnie sprawdzane i montowane w pudełkach .

Jest też miejsce ekspedycyjne, gdzie przygotowujemy gotowe i opakowane przesyłki. A z tego potem kierowcy firmy transportowej odbierają samochody i biorą je w swoje ręce;)

Oto nasi marketerzy z Czech, Słowacji i Rumunii w wersji Different. Myśli o tym, co zrobić dla ciebie i jak pokazać, że naprawdę robimy to w Different.cz z sercem iz wielkim entuzjazmem . Inaczej jest ...

Kiedy zadzwonisz lub wyślesz do nas wiadomość, dziewczyny rozmawiają z Tobą z naszej linii klienta. Siedzisz tutaj. Ostrożnie w pokoju, w którym mogą się zamknąć, aby dobrze Cię usłyszeć, i drzwiami bezpośrednio do centralnego magazynu. Jeśli chcesz, abyśmy zmierzyli twoją przyszłą nową jesienną sukienkę , znajdźmy kawałek na półce i już po kilku minutach będziesz miał odpowiedź;)

Idziemy na dywan.
Ale jak widać, nikogo tutaj nie ma. Wszyscy staramy się zmusić Milan do zdobycia go :)

Tutaj odpoczywamy i cieszymy się spokojem. Wydaje się, że tak się nie dzieje, więc w porze lunchu ludzie będą wymyślać wiele nowych rzeczy :) A kiedy ktoś przyniesie bułkę z domu? To marzenie!

Tuż przed kuchnią jest kuchnia, bez której nie moglibyśmy pracować. Kawa jest ważną częścią naszego życia zawodowego! Zwłaszcza, gdy zaczynamy przynosić nowe kolekcje i dodajemy do e-shopu praktycznie dzień i noc :)

I zgadnij, co tu robimy? :)

Teraz już wiesz, jak na nas wygląda (przynajmniej w części). Zaufaj nam, że zawsze będziemy starali się szukać najbardziej ekscytujących światowych marek modowych, aby doradzić Ci jak najwięcej ... i aby przenieść nasze "inne żaglówki" do przodu. Nawet jeśli oznacza to, że po prostu wyciągamy rękawy i dmuchamy żagle w żagle ... Dziękuję, że jesteście z nami inni.

Opublikowany przez: Milan Polák

Podobał Ci się ten artykuł?