−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 50 godzin 18 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Zapach miesiąca Yankee Candle - PAŹDZIERNIK

  %17. %10. %2019      Ze świata mody

Zapach. Coś, co Twoje zmysły postrzegają najbardziej. To, co część naszego mózgu połączy z daną sytuacją, przeżyciem lub wspomnieniem, dlatego jest to bardzo ważne dla nas wszystkich. Zapach potrafi w nas wywołać ogromne emocje, dlatego je kochamy lub wręcz przeciwnie... 

Zapach Yankee Candle miesiąca Października z pewnością będzie Ci sprawiać radość! Dzięki nim będziesz żałować, że jesień nie była Twoją ulubioną porą roku! 

Aromat, który wybierzesz dla swojego domu, doda mu osobowości a atmosfery. Zachwycisz tak nie tylko siebie, ale również swoich bliskich, jak i gości, którzy będą Ci jej zazdrościć. Świeczki Yankee Candle są wspaniałym pomysłem na prezent, wystarczy wybrać ten odpowiedni zapach dla danej osoby.

Yankee Candle vůně měsíce

Yankee Candle Spiced Orange

Ciemno coraz wcześniej a Ty podczas tych wieczorów potrzebujesz rozweselić orzeźwiającym zapachem soczystej pomarańczy, pikantnego imbiru a czarujących goździków. Aromat świeczki lub wosków Yankee Candle ożywi każdy kąt Twojego domu lub mieszkania a pozostawi w nim urok jesieni, jak jeszcze nie znasz.

Yankee Candle Spiced Orange

Yankee Candle Mulberry&Fig

Kochasz słodkość owoców? Mimo tego, że tej soczystej figi a delikatnej morwy nie posmakujesz, ożywisz swój dom przez wiele godzin. Mulberry&Fig jest obfita, tak samo jako pełna miska na Twoim stole, jeżynami, figami, morwami, listkami z malin a słodką czerwoną śliwką. 

Yankee Candle Mulberry&Fig

Opublikowany przez: Katka Kocandrlova

Podobał Ci się ten artykuł?