−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 36 godzin 13 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Zapachy miesiąca stycznia

  %20. %01. %2020      Ze świata mody

Nowy rok przynosi wiele nowego. Nowe postanowienia, nowe plany a także nowe zapachy miesiąca od marek Yankee Candle a WoodWick.

Czym różnią się od siebie te marki? Dlaczego są takie popularne a który zapach był przeznaczony na miesiąc styczeń? Chodźmy sobie o tym powiedzieć. 

Yankee Candle 

Jedna z najbardziej znanych a najbardziej pożądanych marek na rynku ze świeczkami a zapachami do wnętrz produkuje swoje "skarby" z najlepszych składników, z czystych a naturalnych. Produkty YC są unikatowe tym, że naprawdę długo a bardzo mocno pachną. W porównaniu do "zwykłych" świeczek są Yankee Candle z najlepszej parafiny, w szklanych pojemnikach wysokiej jakości, z ręcznie równanymi knotami bawełnianymi. 

Z szerokiej oferty zapachów są każdego miesiąca wybierane dwa, które w dany miesiąc można kupić w atrakcyjnych cenach. Od Yankee tym razem były wybrane jako zapachy miesiąca słodka Black Cherry a delikatna A Calm&Quiet Place

Yankee Candle Black Cherry

Aromat dojrzałych czereśni oczaruje serce każdego, kto je lubi. YC Black Cherry, nieważne czy świeczki lub woski zapachowe przypomną Ci swoim zapachem naprawdę gorące lato a soczyste czereśnie, wystarczy posmakować. 

Drugi zapach A Calm&Quiet Place wyczaruje Ci przyjemną atmosferę uspokajającą, dzięki czemu odciągnie Cię od zmartwień zwykłych dni a przypomni Ci chwile relaksu w jakimś cichym, spokojnym miejscu. Dosłownie każdy kąt ożywi delikatnym jaśminem, przelotnym dotykiem paczułki a grzejącym piżmem ambrowym.

Yankee Candle

WoodWick

Wysokiej jakości woski, między którymi znajdziesz również wosk sojowy, wazony dekoracyjne z przejrzystego szkła dmuchanego a drewniane wieczko, który służy również jako podkładka, To są WoodWick, świeczki, które stworzą prawdziwy dom. Od innych świeczek odróżniają się przede wszystkim knotem drewnianym, który podczas palenia się trzeszczy jak ogień w kominku a stwarza tak unikatową atmosferę. 

Pierwszym zapachem miesiąca stycznia jest Lavender Spa. Czarujące, wyraźne a uspokajające połączenie lawendy a mięty. Drugim jest zapach Oudwood, drzewisty a czarujący. Aromat drzewa oudowego a kadzidła a delikatnej ambry, złagodzonej odrobiną wanilii. Świeczka, która pachnie po drzewie, na dodatek z trzeszczącym knotem drewnianym, to jest na przykład po ciężkim dniu bardzo przyjemnym pogłaskaniem po duszy. 

WoodWick Lavender Spa

WoodWick Oudwood

Opublikowany przez: Katka Kocandrlova

Podobał Ci się ten artykuł?