−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 70 godzin 3 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Zax Shoes - chodzenie jak chmura

  %26. %04. %2016      Ze świata mody

Wraz z nowym sezonem nowa marka - Zaxy - przychodzi do Different. A ponieważ wokół tej marki butów zaczęła się wielka lawina uczuć, nadszedł czas, aby przedstawić swoje buty. Wokół marki było kilka znaków zapytania związanych z obecną marką Mel. Skąd marka Zaxy dostała to, co nowe i dlaczego jest inna? Zobacz następujące akapity.

Marka Zaxa pochodzi z Brazylii, a także Melissa i Mel. Jeśli chodzi o markę Melissa , oczywiście, przybycie butów Zaxa się nie zmienia - wiosenna i letnia kolekcja jest już ułożona w Different.cz i od kilku tygodni kochasz ją.

Jednak marka Mel ma niewielką zmianę, więc teraz skupi się tylko na obuwiu dziecięcym i stanie się sekcją dziecięcą marki Melissa. I nie przegapcie niższych cen damskiej kolekcji plastikowych butów , jest tylko nowa marka Zaxa .

Oferuje piękną kolekcję wiosennych i letnich butów , które pokochasz na pierwszy rzut oka. Buty są wykonane z niezwykle elastycznego materiału i dzięki temu pięknie przylegają do Twojej nogi i nigdy nie będziesz musiał się martwić o pęcherze. Dodatkowo baleriny Zax są wyposażone w miękką wkładkę, która sprawi, że poczujesz się jakbyś przechodził przez chmury.

baletnica ciała Zaxy

Wiosenno-letnie kolekcje Zaxy oferują szeroką gamę balerinek ze wszystkich kombinacji kolorystycznych, eleganckich klapek i sandałów . Pierwsza część tej kolekcji dotarła do nas do tej pory i już wiemy, że lubisz to tak, jak robimy to w innym zespole. Balerinki zdobione są romantycznym kwiatem lub kokardką . Możesz je znaleźć w kolorze czarnym, body, różowy, niebieski lub żółty.

czarne kulki Zaxy

Japonki zaprojektowano w stylowym i eleganckim stylu. Na pierwszy rzut oka wyglądają jak kapcie i można je wybrać w kolorze turkusowym, różowym, czarnym, białym lub w body design.

turkusowe japonki Zaxy

Najnowsze buty oferowane przez Zaxy to sandały . Plastikowe sandały są bardzo ciekawie rozwiązane przez paski na czubku i pięcie i mają bardzo skuteczne zapięcie. Dostępne w klasycznym czarnym lub eleganckim kolorze nadwozia.

Zaokrąglone sandały na ciało

Warto również wspomnieć o kolekcji dla dziewcząt , która oferuje piękne modele dla najmłodszych. Balerinki są dostępne w rozmiarach 25-34, więc wybierz każdą księżniczkę.

Dziewczęca baletnica Zaxy

Brazylijskie Zaxes walczą właśnie w naszych sercach, tak jak pierwsze promienie wiosennego słońca. I mamy naszych ulubionych przez długi czas w domu. Sprawdź naszą ofertę, a zobaczysz, że nie będziesz się opierać. ;) To nadludzkie zadanie. Tak piękna wiosna dla wszystkich nurków!

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?