−15 % na wszystko (oprócz marki Anekke + Kara) z kodem EXTRA15Kończy za 132 godzin 20 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

ZIMNÍ BOTY PRO LETOŠNÍ SEZÓNU

  11. 12. 2018      Different TV CZ / SK

ODZIEŻ DAMSKA ZIMOWA

W dzisiejszym odcinku Different TV pokażemy Ci zimowe buty, które na pewno nie zamarzną ci palców . Oczywiste jest, że zima jest tutaj, czy tego chcemy, czy nie. Musimy to zaakceptować i odpowiednio się do tego przygotować. Ci, którzy nie mają dużo miłości w zimie, często się uzbroją. A dzisiaj doradzimy Ci w tej sprawie !

Czy są jakieś fajne buty zimowe? Z pewnością zadałeś sobie to pytanie. Odpowiedź to ona? TAK , istnieją. Przygotowaliśmy dla Ciebie cztery marki , które przekonają Cię, że nawet buty zimowe mogą być piękne, stylowe, eleganckie ... Cóż, naprawdę będą Ci odpowiadać.

Toms, Converse, Emu, Crocs. To oni przełamują mity i ustalają porządki modowe. Pokazują, że buty mogą być naprawdę wysokiej jakości, stylowe, eleganckie i pięknie ciepłe. I wiemy, że ślizga się także zimą. Dlatego ten święty kwartet postanowił wyposażyć swoje buty, kapcie w antypoślizgową podeszwę. Powitacie to zwłaszcza przy odpowiedniej górze lodowej.

Co więcej Możesz dowiedzieć się więcej w naszym nowym filmie, w którym stworzyliśmy szybki pięciominutowy raport na temat tego, co mamy dla Ciebie i czego nie możesz przegapić w bucie na zimę 2018 roku.

MĘSKIE BUTY ZIMOWE

Opublikowany przez: Martin Špeta

Podobał Ci się ten artykuł?