−20 % na wszystko (oprócz marki Anekke + Kara) z kodem EXTRA20Kończy za 28 godzin 40 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

ZIMNÍ ČEPICE NA DIFFERENT.CZ

  30. 11. 2018      Different TV CZ / SK

CZAPKA ZIMOWA

Brrrrr. Ale jest zimno, prawda? I że cię to zaskoczyło? Jeśli odpowiedziałeś TAK, dzisiejsze wideo z innej telewizji jest właśnie dla Ciebie.

Nie będziemy się okłamywać. Duże mrozy również nas zaskoczyły, ale wciąż byliśmy gotowi. Czy wiesz dlaczego Ponieważ, gdy jest jeszcze gorąco, wybraliśmy i szukaliśmy najlepszych elementów mody, które mogłyby reprezentować i ozdobić nas przez całą zimę.

Więc zacznijmy. Przygotowaliśmy dla Ciebie naprawdę luksusowe rzeczy, które mogą wyglądać jak męskie, ale panie w nich naprawdę, ale naprawdę ładnie wyglądają. Takie czapki od Calvina Kleina w różnych wzorach. Z prostym logo CK lub haftem CalvinKleinJEANS. Cóż, koniecznie przekonaj się sam. Nawet Niky i Simča wyglądają pięknie :)

Ale jeśli wolisz pompony, nie ma problemu. Deha lub Calvin Klein przygotowali dla Ciebie kilka kawałków. Więc to od Ciebie zależy, co wybierzesz.

A ty wiesz co Teraz mamy wiadomości z naszych różnych warsztatów. Na nadchodzącą zimę przygotowaliśmy czapkę z pomponem, na której naprawdę nam zależy. Wyprodukowano je w Czechach i z miłością.

WSKAZÓWKI NA PREZENT

Opublikowany przez: Martin Špeta

Podobał Ci się ten artykuł?